Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4
Okładka Primal Carnage: Genesis (PC)
OkładkaPrimal Carnage: Genesis (PC)

Primal Carnage: Genesis

Primal Carnage: Genesis jest strzelanką FPP osadzoną w świecie pełnym dinozaurów, które zostały przywrócone do życia w wyniku serii niefortunnych eksperymentów. Produkcja autorstwa Lukewarm Media jest luźną kontynuacją ich poprzedniej gry - Primal Carnage.

Akcji | FPP | dinozaury | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Primal Carnage: Genesis Premiera

anulowana

PC PS4

Gry podobne do Primal Carnage: Genesis

Gears of War

Turok

Carnivores 2

Primal Carnage: Genesis to pierwszoosobowa strzelanka, w której stajemy oko w oko z samymi dinozaurami. Gra autorstwa studia Lukewarm Media bazuje na tym samym pomyśle co jej pierwowzór – Primal Carnage, który również jest dziełem wspomnianej ekipy.

Fabuła produkcji obraca się wokół fatalnego w swych konsekwencjach eksperymentu, za którego sprawą do życia powróciły dawno już wymarłe dinozaury. W trakcie rozgrywki gracze napotykają na swej drodze wielu przedstawicieli tego słynnego gatunku, są to m.in. monstrualne brachiozaury, drobne lecz śmiertelnie niebezpieczne welociraptory, groźne dilfozaury, a także legendarne tyranozaury.

Rozgrywka w miarę postępów w grze zmienia się – momentami jest liniowa, a kiedy indziej możemy dowolnie eksplorować przedstawiony świat. Podczas zabawy podróżujemy zarówno po obszarach stworzonych przez człowieka, jak i tropikalnych oraz zupełnie dzikich środowiskach. Wszystkie odwiedzane lokacje wręcz tętnią prehistorycznym życiem.

Gra korzysta z technologii Unreal Engine 4, która pozwala na niezwykle wierne odwzorowanie elementów środowiska oraz wyglądu modeli dinozaurów.

W odróżnieniu od poprzedniej odsłony gry, tym razem twórcy postanowili przedstawić cała historię w sposób epizodyczny. Dzięki temu zabiegowi gracze sami mogą zdecydować o tym, co chcą zobaczyć w kolejnych częściach.

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Primal Carnage: Genesis: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
PS4