Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2017, 13:42

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano Pizza Connection 3

Studio Gentlymad i firma Assemble Entertainment zapowiedziały Pizza Connection 3, czyli nową odsłonę serii strategii ekonomicznych traktujących o zarządzaniu pizzeriami.

PIZZA CONNECTION 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Gentlymad
  2. Wydawca: Assemble Entertainment
  3. Gatunek: strategia ekonomiczna
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: wiosna 2018 r.

Ostatnimi czasy wydawcy z chęcią odkurzają stare marki. Najnowszym tego przykładem stała się firma Assemble Entertainment, która zapowiedziała właśnie grę Pizza Connection 3, czyli strategię ekonomiczną, będącą kontynuacją produkcji z 2001 roku. Projekt powstaje w niemieckim studiu Gentlymad i zmierza wyłącznie na pecety. Premiera ma nastąpić wiosną przyszłego roku.

Produkcja oparta zostanie na tych samych rozwiązaniach co poprzednie części. Wcielimy się więc we właściciela nowo otwartej małej pizzerii i naszym zadaniem będzie przeobrażenie skromnego biznesu w wielką sieć restauracji, posiadającą lokale na całym świecie.

Zapowiedziano Pizza Connection 3 - ilustracja #1

Gra zaoferuje kreator pizz, pozwalający nam swobodnie komponować nowe warianty z wykorzystaniem ponad 75 składników. Podczas zabawy konieczne będzie zarządzanie restauracjami oraz pracownikami, dekorowanie lokali, inwestowanie w analizy rynkowe oraz marketing. Zgodnie z tradycjami serii, nie będziemy ograniczeni do uczciwej konkurencji. Przydatnymi metodami walki z rywalami okażą się m.in. łapówki oraz sabotaż.

Pizza Connection 3 zaoferuje obszerną kampanię dla pojedynczego gracza, w której zaczniemy na ulicach Rzymu, aby w trakcie dwunastu misji podbić rynki m.in. w Berlinie, Waszyngtonie i Sydney. Jak na strategię ekonomiczną przystało, nie zabraknie także trybu swobodnego, w którym sami ustalimy paramenty startowe, takie jak miasto z pierwszą restauracją, liczbę potencjalnych klientów, konkurencję oraz wiele innych warunków wpływających na rozgrywkę.

  1. Oficjalna strona gry
Zapowiedziano Pizza Connection 3 - ilustracja #2
Zapowiedziano Pizza Connection 3 - ilustracja #3
Zapowiedziano Pizza Connection 3 - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Pizza Connection 3

Pizza Connection 3