Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 19:40

Zapowiedziano Midnight Ghost Hunt, symulator polowania na duchy

W czasie konferencji PC Gaming Show na E3 2019 firma Coffee Stain Studios i studio Vaulted Sky Games zapowiedziały Midnight Ghost Hunt. Nietypowy tytuł jest swoistym wieloosobowym symulatorem polowania na duchy... i zabawy w chowanego.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Midnight Ghost Hunt zapowiedziane w czasie E3 2019. - Zapowiedziano Midnight Ghost Hunt, symulator polowania na duchy - wiadomość - 2019-06-10
Midnight Ghost Hunt zapowiedziane w czasie E3 2019.

W czasie konferencji PC Gaming Show na targach E3 2019 firmy Coffee Stain Studios oraz Vaulted Sky Games zapowiedziały Midnight Ghost Hunt. Twórcy opisują swój tytuł jako „wieloosobową grę w łapanie duchów i chowanego” (ang. multiplayer ghost hunting hide & seek game). Produkcja zmierza na komputery.

Gracze mogą wcielać się w duchy albo łowców, przy czym te pierwsze posiadają zdolność nawiedzenia różnego rodzaju obiektów, takich jak np. meble czy lampy. Dzięki temu mogą ukryć się przed wzrokiem przeciwnika. Co ciekawe, na ogół nie robimy tego, by atakować z zaskoczenia – głównym celem graczy kontrolujących duchy jest właśnie chowanie się.

Jeśli zabawa nie skończy się przed północą, to wraz z wybiciem tej godziny (oczywiście w wirtualnym, a nie prawdziwym świecie) rozgrywka zmienia się diametralnie – wówczas wszystkie wyeliminowane duchy powracają do gry i są jeszcze silniejsze, w rezultacie czego dotychczasowi łowcy stają się zwierzyną i muszą walczyć o przetrwanie.

Produkcja nie ma na razie konkretnej daty premiery, jednak wiemy, że latem rozpoczną się jej testy alfa. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, sugerujemy udać się pod ten adres.

  1. Coffee Stain Studios – strona oficjalna
  2. Midnight Ghost Hunt – strona oficjalna
  3. Midnight Ghost Hunt na Steamie