Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 19:25

autor: Adrian Werner

Chivalry 2 zapowiedziane, premiera w 2020 roku w Epic Games Store

Podczas PC Gaming Show firmy Torn Banner Studios i Tripwire Interactive pokazały pierwszy zwiastun Chivarly 2, czyli kontynuacji popularnej gry multiplayer z 2012 roku.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Chivalry 2 zapowiedziane, premiera w 2020 roku w Epic Games Store - ilustracja #1

Na poprzedzającej targi E3 2019 konferencji PC Gaming Show pokazano wiele ciekawych pecetowych projektów. Jednym z nich okazało się Chivalry 2, czyli kontynuacja popularnej sieciowej gry akcji z 2012 roku.

W porównaniu z pierwowzorem gra zaoferuje ulepszony system walki i większą skalę potyczek. Teraz w starciach weźmie udział do 64 graczy jednocześnie. Ponadto wreszcie będziemy mogli walczyć konno. Autorzy chcą zwiększyć widowiskowość bitew, ale obiecują, że nie zabraknie absurdalnego humoru.

Chivarly 2 zmierza na razie tylko na PC. Gra ukaże się na początku przyszłego roku i zadebiutuje wyłącznie w Epic Games Store. Sposób w jaki sformułowano tę informację sugeruje, że będzie to jedynie exclusive czasowy, i prędzej czy później, tytuł trafi również na inne serwisy.

  1. Oficjalna strona studia Torn Banner
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.