Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 19:54

Zombie Army 4 Dead War - spin-off Sniper Elite z datą premiery

Studio Rebellion zapowiedziało kooperacyjną strzelankę Zombie Army 4: Dead War, czyli kolejną odsłonę cyklu pobocznego w stosunku do Sniper Elite.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Z umarłą armią nazistów zmierzymy się w przyszłym roku. - Zombie Army 4 Dead War - spin-off Sniper Elite z datą premiery - wiadomość - 2019-06-10
Z umarłą armią nazistów zmierzymy się w przyszłym roku.

Wśród projektów pokazanych na poprzedzającej targi E3 2019 konferencji PC Gaming Show znalazła się gra Zombie Army 4: Dead War, czyli kooperacyjna strzelanka studia Rebellion. Zgodnie z tytułem, jest to czwarta odsłona serii będącej spin-offem cyklu Sniper Elite.

Produkcja pozwoli na wspólną zabawę maksymalnie czterem osobom. Tylko jedna z nich pokieruje snajperem, podczas gdy pozostała trójka wcieli się w bohaterów o innych specjalizacjach. W trakcie zabawy przemierzymy opanowane przez zombiaki Włochy, próbując powstrzymać złowrogi plan nazistów. Rozgrywkę urozmaici system umiejętności specjalnych oraz bogaty wybór pułapek.

Gra zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi w przyszłym roku. Na PC produkcja zadebiutuje wyłącznie w Epic Games Store.

  1. Oficjalna strona studia Rebellion