Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 20:09

autor: Serek

Remnant From the Ashes - widowiskowy zwiastun z PC Gaming Show

Podczas konferencji PC Gaming Show zaprezentowano zwiastun fabularny Remnant: From the Ashes - ciekawie zapowiadającej się kooperacyjnej gry akcji od studia Gunfire Games. Premiera tytułu jeszcze w tym roku.

W Remnant: From the Ashes pobawimy się za kilka miesięcy. - Remnant From the Ashes - widowiskowy zwiastun z PC Gaming Show - wiadomość - 2019-06-10
W Remnant: From the Ashes pobawimy się za kilka miesięcy.

Podczas konferencji PC Gaming Show zaprezentowano nowy, widowiskowy zwiastun gry Remnant: From the Ashes. Produkcja będzie kooperacyjną grą akcji z elementami RPG, w której pokierujemy postacią z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł zabierze nas do postapokaliptycznego uniwersum pełnego potworów, znanych jako The Root.

Twórcy zapowiadają, że gra po każdym ponownym uruchomieniu będzie nas czymś zaskakiwać. Co więcej, bardzo łatwo będzie można dołączyć do rozgrywki naszych znajomych, co raczej nie powinno nikogo dziwić, bo produkcja zaoferuje możliwość przejścia całości od początku do końca w trybie kooperacji. Jednym z ciekawszych rozwiązań mają być dynamicznie generowane lokacje i przedmioty - to właśnie one sprawią, że każda rozpoczęta rozgrywka będzie miała swój unikalny charakter.

Gra ma charakteryzować się wysokim poziomem trudności, dlatego zaproszenie znajomych do wspólnej rozgrywki może okazać się konieczne do ukończenia konkretnego poziomu. Twórcy chcą dorównać serii Souls, jeżeli chodzi o rozmiary oraz zachowanie bossów, którzy, podobnie jak we wspomnianym cyklu od From Software, mają być gigantyczni i posiadać kilka różnych ataków specjalnych.

Remnant: From the Ashes ukaże się 20 sierpnia tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Jeśli zdecydujecie się złożyć zamówienie przedpremierowe, otrzymacie możliwość zagrania już 16 sierpnia.

  1. Oficjalna strona internetowa gry