Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2018, 09:33

Monte Cassino i Stalingrad w DLC Call of Duty: WWII – United Front

Zapowiedziano trzecie DLC do Call of Duty: WWII. Rozszerzenie otrzymało tytuł United Front i tradycyjnie zaoferuje nową misję do trybu Wojny, dodatkowy rozdział do kooperacyjnej kampanii zombie oraz trzy mapy do starć PvP, wśród których pojawi się Monte Cassino.

Dodatek zadebiutuje w przyszłym tygodniu na PlayStation 4 - Monte Cassino i Stalingrad w DLC Call of Duty: WWII – United Front - wiadomość - 2018-06-20
Dodatek zadebiutuje w przyszłym tygodniu na PlayStation 4
CALL OF DUTY: WWII W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Sledgehammer Games
  2. Wydawca: Activision Blizzard
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 3 listopada 2017 r.

Obecnie uwaga fanów serii Call of Duty zwrócona jest głównie w stronę nachodzącego Call of Duty: Black Ops IIII, ale sporo życia ma jeszcze przed sobą zeszłoroczna odsłona cyklu. Właśnie zapowiedziano kolejny płatny dodatek do niej, który otrzymał tytuł Call of Duty: WWII – United Front.

Będzie to trzecie duże DLC do tej produkcji i, podobnie jak dwa poprzednie, ma wymagać podstawowej wersji gry. Rozszerzenie zadebiutuje 26 czerwca na PlayStation 4. Posiadacze pecetów i konsol Xbox One tradycyjnie będą musieli poczekać miesiąc dłużej.

Call of Duty: WWII – United Front wzbogaci grę o trzy nowe mapy do rozgrywek PvP – Market Garden, Stalingrad oraz Monte Cassino. DLC zaoferuje również dodatkową misję do trybu Wojny nazwaną Operation Supercharge. W niej alianci wykonają desant spadochronowy na tereny Tunezji. Wpierw będą musieli odbić małą wioskę z rąk nazistów, a potem spróbują wysadzić w powietrze most, stanowiący ważny punkt w siatce transportowej wrogich wojsk. Na samym końcu przeprowadzą ofensywę na ufortyfikowane pozycje sił Osi.

W Call of Duty: WWII – United Front nie zabraknie również nowego rozdziału do trybu zombie, zatytułowanego The Tortured Path. Opowie on o desperackiej wyprawie Generała Rideau, który spróbuje pokonać dwa tysiące mil dzielące Berlin i kontrolowany przez aliantów port w hiszpańskiej Maladze, aby dostarczyć tam fragmenty miecza cesarza Barbarossy. Dowódca ma nadzieję, że naprawienie oręża pomoże mu odkryć sekrety, które doprowadzą do pokonania nazistowskiej armii zombie. W samej grze cała ta historia rozłożona zostanie na trzy duże lokacje.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Call of Duty: WWII – udany powrót do korzeni serii