Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 18 grudnia 2019, 16:42

autor: Froozyy

Zakończył się turniej Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Sezon Friendly Fire by Wedel Up! wczoraj dobiegł końca. Zakończyliśmy go emocjonującym turniejem w Soulcalibur VI, dzięki któremu poznaliśmy również uczestnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym zakończonego sezonu, któremu udało się zdobyć kartę graficzną.

Zakończył się turniej w Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Zakończył się turniej Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-12-18
Zakończył się turniej w Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

Wczoraj odbył się ostatni turniej w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!, w którym gracze zmierzyli się w bijatyce Soulcalibur VI. Zawodnicy z dwóch pierwszych miejsc otrzymają nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Dodatkowo każdy z uczestników dostał także odpowiednią ilość punktów do rankingu generalnego Friendly Fire, w którym do wygrania była karta graficzna GeForce RTX 2070 Super. Uczestnikiem z największą liczbą punktów zebranych w tym sezonie okazał się Vibidi, zdobywając ich łącznie 272. Gratulujemy!

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Turniej odbył się w formacie dwóch drabinek - górnej oraz dolnej. Zawodnicy z górnej, którzy przegrali swoje mecze, trafiali do dolnej, gdzie otrzymywali kolejną szansę w walce o nagrody. W „finale przegranych” spotkali się Habaduba oraz Vanguard. Obaj gracze walczyli o awans do wielkiego finału, gdzie czekał już na nich Horken. Habaduba awansował dalej i w ostatecznej potyczce po emocjonującej walce rozprawił się z przeciwnikiem i mógł cieszyć się z wygranego turnieju.

Pełną drabinkę oraz wyniki wszystkich spotkań znajdziecie pod tym adresem.

Najlepsza trójka turnieju Soulcalbur VI

  • Miejsce 1 – Habaduba
  • Miejsce 2 – Horken
  • Miejsce 3 – Vanguard

To był już ostatni turniej w ramach tego sezonu Friendly Fire. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie, ale na dokładne podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Śledźcie naszą oficjalną stronę, aby być zawsze na bieżąco, i wyczekujcie informacji o kolejnych rozgrywkach.