Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 czerwca 2021, 15:00

autor: AlexB

Zakończono zdjęcia do ekranizacji Borderlands

Zdjęcia do ekranizacji cyklu Borderlands dobiegły końca. Z tej okazji twórcy filmu zaprezentowali, jak będzie się w nim prezentował robot Claptrap, czyli jedna z maskotek marki.

Dziesięć dni temu Randy Pitchford, szef studia Gearbox Software, pochwalił się, że zdjęcia do ekranizacji cyklu Borderlands, której jest jednym z producentów, znajdują się w dwóch trzecich drogi. Etap ten pokonano całkiem szybko. Oto bowiem twórcy filmu na podstawie popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek oficjalnie ogłosili, że prace na planie zostały ukończone (via Engadget). Teraz tytuł czeka postprodukcja.

Z tej okazji w sieci pojawiło się zdjęcie prezentujące, jak w nadchodzącej produkcji będzie prezentował się robot Claptrap (wcześniej mogliśmy podziwiać jedynie jego sylwetkę na jednym z fotosów). Ta wygadana maszyna, która będzie mówiła głosem Jacka Blacka, z pewnością okaże się dostarczycielem kilku zabawnych scen.

Zakończono zdjęcia do ekranizacji Borderlands - ilustracja #1

Filmowe Borderlands opowie historię Lilith, łowczyni skarbów, która powróci na rodzinną planetę Pandora i będzie starała się odnaleźć swoją córkę, Atlas. W tym celu kobieta sprzymierzy się z Rolandem, który niegdyś był szanowanym żołnierzem, młodą dziewczyną Tiny Tiną oraz jej muskularnym obrońcą Kriegiem, uczoną Tannis, a także wspomnianym Claptrapem. Po drodze bohaterom przyjdzie zmierzyć się z licznymi potworami i niebezpiecznymi bandytami.

W filmowym Borderlands zobaczymy między innymi Cate Blanchett, Kevina Harta, Arianę Greenblatt, Floriana Munteanu oraz Jamie Lee Curtis. Całość wyreżyserował Eli Roth (Śmiertelna gorączka, Hostel). Jak na razie nie wiemy, kiedy nastąpi oficjalna premiera produkcji.

  1. Oficjalna strona internetowa cyklu Borderlands