Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 października 2018, 09:59

Ukończono zdjęcia do Avengers 4

Bracia Russo poinformowali, że ukończyli dokrętki do filmu Avengers 4. Produkcja trafi na ekrany kin w kwietniu przyszłego roku.

Poprzednia odsłona serii okazała się gigantycznym przebojem. - Ukończono zdjęcia do Avengers 4 - wiadomość - 2018-10-15
Poprzednia odsłona serii okazała się gigantycznym przebojem.

Reżyserski duet Anthony Russo i Joe Russo ogłosił, że zdjęcia do czwartej części filmowej serii Avengers, czyli bezpośredniej kontynuacji tegorocznego kinowego przeboju Avengers: Wojna bez granic, dobiegły końca. Na gotową produkcję przyjdzie nam jednak jeszcze sporo poczekać. Premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 24 kwietnia przyszłego roku, a w Polsce film obejrzymy dzień później.

Na razie czwarta odsłona cyklu Avengers nie ma oficjalnego podtytułu. Kilka dni temu odtwarzający rolę Hulka aktor Mark Ruffalo rzekomo zdradził tę informację w talk show, którego gospodarzem jest Jimmy Fallon. Jego usta zostały jednak zasłonięte czarnym paskiem, a głos zagłuszony. To nie zniechęciło fanów do próby odkrycia, co zostało powiedziane. Dzięki starannej próbce audio dowiedzieliśmy się, że podany podtytuł brzmiał Last Avenger, czyli Ostatni Avenger. Możliwe jednak, że aktor jedynie żartował.

Zdjęcia do czwartej odsłony cyklu Avengers ruszyły w sierpniu ubiegłego roku, praktycznie zaraz po tym, jak zapadł ostatni klaps na planie trzeciej części. Produkcję zamknięto w styczniu, ale reżyserzy potrzebowali dokrętek, więc drugą turę zdjęć rozpoczęto 7 września.

Film zapowiada się na jedną z najważniejszych premier przyszłego roku. Avengers: Wojna bez granic okazało się gigantycznym przebojem, zarabiając w kinach ponad dwa miliardy dolarów, co jest rekordem w przypadku produkcji z uniwersum Marvela.

Warto na koniec wspomnieć, że zanim Avengers 4 trafi na ekrany kin fani marki będą mogli obejrzeć film Captain Marvel, który ukaże się w marcu przyszłego roku.

  1. Marvel – strona oficjalna