Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 20 listopada 2018, 15:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody!

Grasz w Destiny 2 na PC? Sprawdź swoje umiejętności w turnieju z redakcją i wygraj sprzęt od SteelSeries oraz zestawy gadżetów. Losowe drużyny, drabinka pojedynczej eliminacji i dużo świetnej zabawy. Zapisz się już teraz!

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody! - ilustracja #1

Firma Activision zdecydowała się na dość śmiały ruch – udostępnienie Destiny 2 na PC za darmo dla każdego, kto do 18 listopada dodał grę do swojego konta Battle.net. Nie mogło być więc lepszej okazji, żeby zagrać z Wami w tego świetnego shootera od studia Bungie. Aby wziąć udział w turnieju, wystarczy zarejestrować się na głównej stronie zawodów, a następnie czekać do 25 listopada na ogłoszenie uczestników (decyduje kolejność zgłoszeń).

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody! - ilustracja #2

Tuż przed turniejem, który wystartuje 26 listopada o godz. 18:00, zakwalifikowani zawodnicy zostaną losowo dobrani w drużyny, a w każdym zespole zagra Elessar lub Kwiść. Mecze zagramy po kolei w formacie pojedynczej eliminacji w losowych trybach, a finał będzie deathmatchem między członkami zwycięskiego zespołu. Wszyscy zawodnicy z finału otrzymają od nas drobne upominki, a dwóch z największą liczbą punktów słuchawki od SteelSeries i gadżety Destiny 2. Gramy na platformie PC.

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody! - ilustracja #3

Zapisy prowadzone są przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Reguły

1. Szczegółowe reguły zostaną ustalone przed meczami.

2. Każdy członek drużyny powinien posiadać konto na platformie Toornament.

3. Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń 25 listopada do godz. 22:00.

4. Zaakceptowani uczestnicy mają obowiązek potwierdzić swój udział 26 listopada od godz. 7:00 do 16:00 poprzez użycie opcji Check-in na platformie Toornament (instrukcja na dole strony).

5. Turniej startuje 26 listopada o godz. 18:00, a uczestnicy mają obowiązek pojawienia się na Discordzie o godz. 17:30.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 20 listopada
  • Koniec rejestracji: 25 listopada 19:00
  • Ogłoszenie uczestników: 25 listopada 22:00
  • Etap Check-in: 26 listopada od 7:00 do 16:00
  • Start wydarzenia: 26 listopada, godz. 18:00 (obowiązkowe zgłoszenie na Discordzie do godz. 17:30)

Rejestracja w serwisie Toornament

Serwis Toornament wymaga założenia własnego konta i nie jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, dlatego przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.

Krok 1

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody! - ilustracja #4

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się do niego zapisać przez platformę Toornament. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Musisz teraz założyć swoje prywatne konto Toornament, wypełniając widoczny poniżej formularz.

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody! - ilustracja #5

1. Login.

2. Adres e-mail

3. Hasło

4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij przycisk “Sign up”.

Krok 3

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody! - ilustracja #6

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając przycisk “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody! - ilustracja #7

Na początku kliknij przycisk “Register to the tournament”, a wyświetli ci się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz pole w lewym dolnym rogu i kliknij przycisk “Submit your registration”.

Raportowanie wyników

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody! - ilustracja #8

Platforma Toornament pozwala na raportowanie wyników meczów przez samych graczy. Aby to zrobić, należy zalogować się w serwisie, a następnie wybrać zakładkę „MY MATCHES” (1). Pojawi się wtedy lista wszystkich meczów, do których jesteśmy zapisani. Wystarczy kliknąć na jeden z nich, aby go wybrać (2).

Zagraj z redakcją w Destiny 2 i zgarnij nagrody! - ilustracja #9

Na ekranie meczu znajdziemy kilka istotnych informacji oraz pól do wypełnienia. Na samej górze znajdują się ksywki graczy lub nazwy zespołów (1). Ich położenie (z prawej lub lewej strony) odpowiada punktacji poniżej, którą należy uzupełnić raportując wynik starcia (2). Oprócz wpisania punktacji należy również zaznaczyć, kto wygrał (Win) i kto przegrał (Loss) mecz lub wybrać remis. W przypadku pojedynków BO3 lub BO5 w polu „Notes” należy podać wyniki każdej pojedynczej mapy (3).

Niżej znajduje się przycisk „+Add” (4). Wciśnięcie go spowoduje pojawienie się pola służącego do przesłania screena z wynikami (5). Jeżeli mecz wymaga kilku screenów, wystarczy kilkukrotnie użyć przycisku „Add”. Po uzupełnieniu wszystkich pól i dodaniu screena wciskamy przycisk „Report” (6).