Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 20 lipca 2020, 15:23

autor: Froozyy

Żaba Pepe, doczekaliśmy się filmu o słynnym memie. Zobacz zwiastun

Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu dokumentalnego o żabie Pepe, która od wielu lat rozpoznawalna jest w sieci dzięki licznym memom z jej udziałem.

Żaba Pepe, doczekaliśmy się filmu o słynnym memie. Zobacz zwiastun - ilustracja #1
Żaba Pepe doczekała się własnego filmu dokumentalnego.

Kilka dni temu w sieci ukazał się oficjalny zwiastun filmu dokumentalnego zatytułowanego Feels Good Man, w którym przedstawiona zostanie geneza powstania postaci żaby Pepe. Od ponad dziesięciu lat persona ta jest znana internautom przede wszystkim dzięki licznym memom. Tak naprawdę Pepe to bohater serii komiksów zatytułowanych Boy’s Club, która została zapoczątkowana w 2005 roku. Kilka lat później za sprawą użytkowników forum 4chan żaba stała się rozpoznawalna w sieci i jej obecność odczuwamy do dziś.

Dokument ma mieć oficjalną premierę 4 września tego roku, ale warto wiedzieć, że pojawił się już na corocznym festiwalu filmów niezależnych Sundance, gdzie zdobył nagrodę w jednej kategorii i został doceniony przez wielu krytyków. Oficjalny zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej.

Ostatnia aktualizacja: 2020-07-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.