Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2020, 16:05

autor: AlexB

Są polskie ceny NBA 2K21 na PS5 i Xboksa Series X

Pojawiły się oficjalne polskie ceny NBA 2K21 w wersji na konsole nowej generacji. Są one jedynie o 10 złotych droższe od tych przeznaczonych na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

W SKRÓCIE
 1. Poznaliśmy polskie ceny NBA 2K21.
 2. Edycja gry przeznaczona na konsole nowej generacji faktycznie jest droższa, lecz jedynie o 10 złotych od tej zmierzającej na obecną.
 3. Produkcja zadebiutuje 4 września na PC PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. W późniejszym terminie swoją premierę będą miały wydania na PlayStation 5 i Xboksa Series X.
 4. Osoby, które zakupią edycję Mamba Forever na konsolę obecnej generacji, mogą liczyć na darmowy egzemplarz NBA 2K21 na nową.

Na początku miesiąca informowaliśmy Was, że wydania NBA 2K21 na konsole nowej generacji będą sprzedawane za 69,99 dolara / 74,99 euro, czyli w cenie wyższej od wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Jeśli mielibyśmy przeliczyć kwotę podaną w euro dokładnie, wówczas w naszym kraju musielibyśmy zapłacić za podstawową edycję najnowszej odsłonę popularnego symulatora koszykówki blisko 335 złotych. Na szczęście koniec końców okazuje się, że różnica w należnościach nie jest aż tak drastyczna. NBA 2K21 można już zakupić w ramach przedsprzedaży w różnych polskich sklepach internetowych i jej odsłony na nadchodzące platformy są zaledwie o 10 złotych droższe od tych przeznaczonych na starsze. Zatem standardowa wersja NBA 2K21 na PlayStation 4 i Xboksa One kosztuje 269,99 złotych, a na PlayStation 5 i Xboksa Series X 279,99 złotych (ceny za Muve.pl).

Są polskie ceny NBA 2K21 na PS5 i Xboksa Series X - ilustracja #1
Ziona Williamsona, czyli numer 1 ubiegłorocznego Draftu, znajdziemy na okładce NBA 2K21 w wersji na PlayStation 5 oraz Xboksa Series X.

Listę polskich sklepów, w których możecie już kupić NBA 2K21, znajdziecie poniżej:

 1. Grymel
 2. 3kropki
 3. Konsole i Gry
 4. X-kom
 5. Empik.com
 6. Media Markt
 7. Muve.pl
 8. Sklep GRYOnline.pl
 9. Media Expert
 10. RTV EURO AGD

Warto zauważyć, że cena NBA 2K21 w wersjach na PlayStation 5 i Xboksa Series X w rodzimych sklepach jest niższa od kwoty, jaką trzeba wydać na tytuł w wydaniu na obecne konsole w PlayStation Store oraz Microsoft Store. Mieści się zatem we względnej „normie” dla tych platform. Czy podobnie będzie w przypadku innych tytułów zmierzających na nową generację, czy też rozważane przez twórców podwyżki związane z rosnącymi kosztami produkcji oraz inflacją bardziej uderzą w polskie kieszenie? O tym przekonamy się w nadchodzących miesiącach.

Są polskie ceny NBA 2K21 na PS5 i Xboksa Series X - ilustracja #2
NBA 2K21 jest dostępne w dwóch edycjach.

NBA 2K21 zadebiutuje 4 września tego roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch (wersje na PlayStation 5 oraz Xboksa Series X pojawią się w późniejszym terminie). Niestety, na żadnej z tych platform tytuł nie będzie dostępny w polskiej wersji językowej. Jeśli mimo to zdecydujecie się na jego zakup w przedsprzedaży, możecie liczyć na następujące bonusy:

 1. 5 000 wirtualnej waluty
 2. 5 000 punktów MyTEAM
 3. 9 premii do umiejętności do wykorzystania w trybie MyCAREER
 4. 10 zestawów promocyjnych MyTEAM (1 tygodniowo)
 5. Kolekcja 5 par butów
 6. Cyfrowa kolekcja Damiana Lillarda (lub Ziona Williamsona w przypadku PS5 i XSX)

Tytuł jest również dostępny w droższej edycji Mamba Forever, nawiązującej do tragicznie zmarłego na początku roku Kobe'ego Bryanta. Co ciekawe, będzie ona kosztowała tyle samo zarówno w wersji na starą, jak i nową generację. Oto co otrzymają gracze, którzy się na nią zdecydują:

 1. 100 000 wirtualnej waluty
 2. 10 000 punktów MyTEAM
 3. 10 żetonów MyTEAM
 4. 60 premii do umiejętności do wykorzystania w trybie MyCAREER
 5. 40 pakietów promocyjnych MyTEAM (10 w dniu premiery, następnie po 3 zestawy tygodniowo)
 6. 2 szafirowe karty sportowca MyTEAM – Damian Lillard oraz Zion Williamson
 7. Kolekcję butów dla zawodnika MyPLAYER
 8. Plecak dla zawodnika MyPLAYER
 9. Cyfrowa kolekcja Kobe Bryant (kolekcja 5 butów dla zawodnika MyPLAYER; 5 koszulek dla zawodnika MyPLAYER; strój Black Mamba dla zawodnika MyPLAYER; koszulki Rookie Lakers dla zawodnika MyPLAYER; koszulki Black Mamba dla zawodnika MyPLAYER; szafirowa karta sportowa MyTeam – Kobe)
 10. Cyfrowa kolekcja Damiana Lillarda (lub Ziona Williamsona w przypadku PS5 i XSX)

Ponadto posiadacze edycji Mamba Forever na PlayStation 4 bądź Xboksa One mogą liczyć na darmowe egzemplarze tytułu odpowiednio na PlayStation 5 lub Xboksa Series X. Działa to również odwrotnie, czyli jeśli ktoś zakupi tytuł w droższej wersji na konsole nowej generacji, wówczas otrzyma bezpłatną sztukę na starszą platformę.

 1. Oficjalna strona firmy 2K
 2. Oficjalna strona gry NBA 2K21