Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2021, 15:42

Youtubers Life 2 debiutuje na rynku

Youtubers Life 2 dziś debiutuje na PC oraz konsolach Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PS5. Z tej okazji opublikowany został krótki zwiastun.

W skrócie:

  1. Youtubers Life 2 debiutuje dziś na PC oraz konsolach Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S;
  2. pojawił się również krótki zwiastun tytułu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś ma miejsce oficjalna premiera Youtubers Life 2. Najnowszą produkcję studia U-Play Online nabędziecie na PC (Steam) oraz konsolach Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PS5. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, to miejcie na uwadze, że dostęp do tytułu nie został jeszcze odblokowany.

Z okazji premiery Youtubers Life 2 opublikowany został także krótki zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Jak sam tytuł wskazuje, Youtubers Life 2 pozwoli nam się wcielić w osobę tworzącą treści na YouTube. Celem zabawy jest kręcenie i montowanie materiałów wideo, ich publikacja na tytułowej platformie oraz zwiększanie popularności swojego kanału. Wraz z postępami w zabawie będziemy zdobywać fundusze na lepszy sprzęt i poprawiać jakość swoich materiałów. Ponadto przyjdzie nam eksplorować miasto NewTube City.

Tekst, który może Cię zainteresować:

  1. Youtubers Life 2 to gra, po którą nie warto sięgać

W czasie rozwijania naszej wirtualnej kariery natrafimy na 10 twórców znanych z YouTube’a. Są to PewDiePie, Crainer, LaurenzSide, Rubius, Paluten, InoxTag, WillyRex, GermanLetsPlay, Vegetta777 i xFaRgAnx.

Grupa Webedia jest partnerem projektu Youtubers Life 2 wydawanego przez Raiser Games.

  1. Youtubers Life 2 – oficjalna strona