Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 lutego 2022, 17:00

Platformówka z kameleonem dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko. Będzie można ją odebrać do 10 lutego.

[Aktualizacja] Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Windbound.

Przez ostatnich siedem dni użytkownicy Epic Games Store mogli zdobyć darmowe egzemplarze gry Daemon X Machina, pozwalającej objąć stery zaawansowanego technicznie mecha i poprowadzić go w boju. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, to na przypisanie tego tytułu do swoich kont macie jeszcze czas do godziny 17:00. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na platformie studia Epic Games udostępnione zostanie Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko.

Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko (w oryginale znane jako Yooka-Laylee and the Impossible Lair) jest drugą odsłoną cyklu zręcznościówek od studia Playtonic Games. Poprzednia część, Yooka-Laylee, była rozdawana na platformie Epic Games Store w sierpniu zeszłego roku.

Sequel ponownie skupia się na przygodach kameleona imieniem Yooka i towarzyszącego mu nietoperza Layleego. Ich zadaniem jest pokonanie złego Capitala B, rezydującego w Niemożliwym Legowisku. Aby się do niego dostać, bohaterowie potrzebują pomocy Królewskiego Pszczołotalionu.

Zabawa w tytule polega na pokonywaniu kolejnych poziomów, skakaniu po platformach, omijaniu pułapek, rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych oraz rzecz jasna walce z przeciwnikami. Pomagają w tym specjalne zdolności bohaterów – czepny język kameleona Yooka oraz soniczny krzyk Layleego.

Przed odebraniem swojego egzemplarza gry Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko warto byście pamiętali, że tytuł posiada polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy).

Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko na platformie Epic Games Store

Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko będzie można zdobyć na platformie Epic Games Store do 10 lutego. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka pozycja (bądź pozycje) zostaną udostępnione jako następne, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store