Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 stycznia 2022, 17:10

Gra akcji z mechami od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra Daemon X Machina. Będzie można ją odebrać do 3 lutego.

[Aktualizacja] Daemon X Machinę można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko.

Przez minione siedem dni na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo była gra Relicta – prawdziwa gratka dla osób lubujących się w główkowaniu i rozwiązywaniu zagadek logicznych. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, swój egzemplarz tej produkcji możecie odebrać jeszcze do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, oddane w ręce graczy zostanie Daemon X Machina.

Daemon X Machina to opracowana przez studio Marvelous Entertainment gra akcji TPP, która rozgrywa się w przyszłości. Świat został zniszczony przez straszliwą katastrofę – połowa Księżyca spadła na Ziemię, dewastując jej powierzchnię i sprowadzając ludzkość na skraj zagłady. W konsekwencji na naszym globie pojawił się nowy tajemniczy pierwiastek zwany femto, który okazał się niezwykle cennym źródłem energii. Rozpętała się wojna o jego zasoby. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo cywili, utworzono specjalne terytoria zwane Ovalami, na których żołnierze zasiadający za sterami mechów znanych jako Arsenale toczą zaciekłe boje. W ramach zabawy zasiadamy za sterami takiego robota i walczymy z licznymi przeciwnikami za pomocą rozbudowanego arsenału.

Przed rozpoczęciem rozgrywki miejcie na uwadze fakt, że Daemon X Machina nie ma polskiej wersji językowej.

Daemon X Machina na platformie Epic Games Store

Grę Daemon X Machina będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 3 lutego. Gdy dowiemy się, jaka produkcja zostanie udostępniona za darmo jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store