Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2017, 14:15

autor: Góral

Yandere Simulator - symulator morderczyni znalazł wydawcę

YandereDev, deweloper odpowiedzialny za powstający od dłuższego czasu projekt Yandere Simulator, nawiązał współpracę z firmą tinyBuild (m.in. SpeedRunners, Punch Club), która pomoże mu dokończyć produkcję.

Być może część z Was słyszała o Yandere Simulator – ciekawym, niezależnym projekcie opowiadającym o zazdrosnej dziewczynie, która zrobi wszystko, co w jej mocy, by pozbyć się konkurencji w walce o serce jednego z chłopaków. Tytuł powstaje od dłuższego czasu, ale jego złożoność mogła wzbudzić u niejednego obawy, że deweloper w końcu się podda i bez konkretnego wsparcia finansowego nie dokończy produkcji. YandereDev postanowił jednak wejść w układ z firmą tinyBuild, wydawcą kilku popularnych gier niezależnych, w tym SpeedRunners i Punch Club. Co to oznacza dla nas, graczy?

Wszystkie szczegóły przekazano na powyższym materiale wideo, ale jeżeli nie chce się Wam go oglądać, to już streszczamy najważniejsze informacje:

  • tinyBuild stworzy zespół, który będzie pracował nad Yandere Simulator, co oczywiście znacznie przyśpieszy proces produkcji;
  • YandereDev będzie nadzorował cały projekt, wpływając na jego kształt i decydując o właściwie wszystkim, w tym o marketingu;
  • YandereDev nie stracił praw do marki;
  • tinyBuild nie narzuca żadnych deadline’ów;
  • ukaże się płatna wersja alfa (wczesny dostęp), ewentualnie zostanie zorganizowana akcja crowdfundingowa;
  • deweloper dalej będzie współpracował z wolontariuszami, z których część być może dostanie płatną posadę.
Yandere Simulator znalazło superwydawcę i wszyscy są szczęśliwi. - Yandere Simulator - symulator morderczyni znalazł wydawcę - wiadomość - 2017-03-03
Yandere Simulator znalazło superwydawcę i wszyscy są szczęśliwi.

W teorii wydaje się, że umowa jest idealna – wydawca zatroszczy się o finanse i promocję, ale nie będzie mieć mocy decyzyjnej. Można więc powiedzieć, że będzie po staremu, tyle że produkcja powinna iść teraz znacznie szybciej. Trzymamy kciuki, by tak było w rzeczywistości, a przy okazji zachęcam do przeczytania naszej zapowiedzi Yandere Simulator, jeżeli nie zrobiliście tego wcześniej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Yandere Simulator

Yandere Simulator