Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2013, 11:15

autor: Orlov

Xbox Live Gold za darmo w pierwszy weekend października

Każdy posiadacz konta Xbox Live otrzyma na okres 4-6 października darmowy dostęp do funkcji subskrypcji Gold – czyli między innymi możliwości korzystania z trybu multiplayer.

Xbox Live Gold za darmo w pierwszy weekend października - ilustracja #1

Posiadacze Xboksa 360 i standardowego konta Xbox Live powinni cieszyć się z przygotowanej przez firmę Microsoft akcji. Od godziny 13:00 w piątek, 4 października, aż do 1:00 w nocy z 6 na 7 października, trwać będzie promocja „Otwarte konto Gold”. Każdy gracz otrzyma na ten okres pełną funkcjonalność usługi, w tym przede wszystkim możliwość rozgrywki wieloosobowej przez internet. Oznacza to również dostęp do dashboardowych aplikacji takich jak YouTube, Deezer i Eurosport Player. Pamiętajcie, że niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowych opłat.

Promocja obejmuje większość krajów, w których dostępna jest usługa Xbox Live – między innymi Polskę, Niemcy, Francję i Wielką Brytanię. Jeśli nie posiadaliście do tej pory subskrypcji Gold, to ten weekend jest świetną okazją do spróbowania swoich sił w multiplayerowych rozgrywkach w Grand Theft Auto Online lub FIFA 14.

  1. Oficjalna strona promocji
  2. Oficjalna strona Xbox Live Gold