Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2013, 12:10

autor: sathorn

Wystartowała strona League of Legends Championship Series - pierwsze rozgrywki już w przyszły weekend

Firma Riot Games, producent League of Legends, w przyszły weekend startuje z ligą LCS. W związku z tym deweloper uruchomił oficjalną stronę dedykowaną tej inicjatywie. Można będzie dzięki niej sprawdzić wyniki, poznać historię drużyn, oraz oczywiście oglądać spotkania i powtórki.

Firma Riot Games, odpowiedzialna za stworzenie gry League of Legends, uruchomiła stronę internetową dedykowaną rozgrywkom League of Legends Championship Series. Przy okazji dowiedzieliśmy się dokładnie, kiedy startuje nowa liga.

League of Legends Championship Series startuje już w przyszły weekend! - Wystartowała strona League of Legends Championship Series - pierwsze rozgrywki już w przyszły weekend - wiadomość - 2013-02-01
League of Legends Championship Series startuje już w przyszły weekend!

Lolesports.com pozwoli na bieżąco śledzić wszelkie nowinki związane z LCS, a także sprawdzać wyniki i oczywiście oglądać cotygodniowe zmagania. Mecze są tak zaplanowane, by odbywały się regularnie, cztery wieczory w tygodniu. Transmisje będą nadawane ze specjalnie do tego celu przygotowanych studiów, umiejscowionych w Los Angeles i Kolonii.

Pierwsze spotkania zostaną rozegrane 7 lutego dla Ameryki Północnej i 9 lutego dla Europy. Nasi sąsiedzi zza oceanu będą mogli „nastawić się” na League of Legends Championship Series w każdy czwartek i piątek, natomiast mieszkańcy naszego kontynentu w sobotę i niedzielę. Każdego dnia zobaczymy cztery spotkania (sprawdź harmonogram rozgrywek dla Europy i Ameryki Północnej).

Przypomnijmy, że w minionym tygodniu zakończyły się europejskie kwalifikacje do LCS. Do ligi nie dostała się żadna w pełni polska drużyna. Jednak slot wywalczyła sobie ekipa DragonBorns, której tron tworzą dwaj Polacy – Maciej „Shushei” Ratuszniak i Eryk „Hosan” Wilczyński.