Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2013, 11:30

Nadjechało pecetowe Sonic & All-Stars Racing Transformed, z postaciami z Team Fortress 2 i Football Manager

Po kilku miesiącach oczekiwania do sprzedaży trafiła pecetowa wersja gry wyścigowej Sonic & All-Stars Racing Transformed. Poza pełną zawartością edycji konsolowych oferuje ona również możliwość pokierowania trzema nowymi postaciami pochodzącymi z Team Fortress 2 oraz serii Football Manager i Total War.

Jednym z nowych kierowców jest Heavy z Team Fortress 2. - Nadjechało pecetowe Sonic & All-Stars Racing Transformed, z dodatkowymi postaciami z Total War, Team Fortress 2 i Football Manager - wiadomość - 2013-02-01
Jednym z nowych kierowców jest Heavy z Team Fortress 2.

Posiadacze konsol już od trzech miesięcy cieszą się grą wyścigową Sonic & All-Stars Racing Transformed. Teraz wreszcie do zabawy dołączyć mogą również pecetowcy. Komputerowa wersja trafiła właśnie do sprzedaży na Steam i podobnych serwisach. Produkcję wyceniono na 24,99 euro, czyli w przeliczeniu około 104 złote.

  1. Sonic & All-Stars Racing Transformed na Steam
  2. Sonic & All-Stars Racing Transformed – strona oficjalna gry

Kilka dodatkowych miesięcy oczekiwania na premierę ma graczom pecetowym wynagrodzić obecność dodatkowych postaci, które nie są dostępe na konsolach. Nowi bohaterowie pochodzą z serii Football Manager i Total War: Shogun oraz z gry Team Fortress 2. Każdy z nich posiada własny pojazd wyposażony w unikalne funkcje. Warto wspomnieć, że komputerowa edycja Sonic & All-Stars Racing Transformed oferuje pełne wsparcie dla trybu Steam Big Picture, co oznacza, że świetnie sprawdzi się na padzie i telewizorze.

Sonic & All-Stars Racing Transformed to czysto zręcznościowa gra wyścigowa, w której za kierownicami zwariowanych pojazdów zasiadają bohaterowie różnych marek firmy Sega. Poza obsadą cyklu Sonic spotkamy tu np. Giliusa Thunderheada z Golden Axe czy Vyse’a ze Skies of Arcadia. Również trasy oparto na klasycznych produkcjach wydawcy. Dzięki temu rajdy odbywają się m.in. w świątyni znanej z Super Monkey Ball oraz w smoczym kanionie pochodzącym z serii Panzer Dragoon.

Tym, co odróżnia Sonic & All-Stars Racing Transformed od większości innych produkcji tego typu jest fakt, że dostępne w grze pojazdy posiadają możliwość transformowania się w statki powietrzne i łodzie. Ponadto autorzy wyposażyli maszyny w szeroki asortyment uzbrojenia oraz ruchy specjalne, które aktywowane są po wypełnieniu paska All-Stars.

Przed zakupem gry warto rzucić okiem na jej wymagania:

Minimalne wymagania sprzętowe

  1. Procesor: Intel Core 2 Duo 2 GHz
  2. Pamięć RAM: 1 GB (Windows XP) / 2 GB ( Windows Vista, 7 , 8)
  3. Karta grafiki: z 256 MB pamięci

Rekomendowane wymagania sprzętowe

  1. Procesor: Intel i5 2.4 GHz
  2. Pamięć RAM: 2 GB (Windows XP) / 4 GB ( Windows Vista, 7 , 8)
  3. Karta grafiki: z 512 MB pamięci