Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2019, 14:55

Wystartowała rejestracja na GRYOffline 2019

Ruszyły zapisy na tegoroczną edycję imprezy GRYOffline. Odbędzie się ona 6 lipca w klubie Forty Kleparz w Krakowie. Pamiętajcie, że jak zwykle mogą w niej uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie.

Miesiąc temu mieliśmy już okazję zaprosić Was na tegoroczną edycję GRYOffline, czyli cyklicznej imprezy przeznaczonej dla Czytelników portalu GRYOnline.pl oraz widzów TVGry.pl. Odbędzie się ona 6 lipca w klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie. Jak zwykle, wstęp jest darmowy, lecz liczba miejsc ograniczona. Dlatego też, by otrzymać wejściówkę, trzeba się zarejestrować. Zapisy ruszyły dziś. Aby wyrazić chęć udziału w wydarzeniu, wystarczy wejść na specjalną stronę, do której link znajdziecie poniżej, zalogować się na swoje konto w serwisie, zaznaczyć obecne na niej okienka i kliknąć przycisk „Kliknij tutaj, aby się zarejestrować”.

Ekipy GRYOnline.pl i TVGry.pl już na Was czekają. - Wystartowała rejestracja na GRYOffline 2019 - wiadomość - 2019-05-10
Ekipy GRYOnline.pl i TVGry.pl już na Was czekają.

Zanim się zarejestrujesz, musisz pamiętać o kilku sprawach. Po pierwsze, zapisanie się nie gwarantuje otrzymania wejściówki. Po drugie, w dniach 27 czerwca - 2 lipca będziesz musiał potwierdzić chęć udziału w imprezie. Dokonasz tego na stronie rejestracji. Po trzecie, na 3 i 4 lipca zaplanowana jest druga tura zapisów. Odbędzie się ona jednak tylko wtedy, gdy po fazie potwierdzeń wciąż będą jeszcze wolne miejsca. W końcu po czwarte, i być może najważniejsze, impreza GRYOffline jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Uczestnicy będą wpuszczani na teren wydarzenia po ukazaniu odpowiedniego dokumentu (zwykłego lub tymczasowego dowodu osobistego, paszportu i prawa jazdy kategorii AM, A1, B1 lub T; nie akceptujemy legitymacji szkolnych!). Osoby poniżej 18 roku życia nie zostaną wpuszczone, nawet jeśli pojawią się z dorosłym opiekunem. Więcej istotnych informacji na temat rejestracji i samej imprezy, wraz z mapą pokazującą, gdzie dokładnie znajduje się klub Forty Kleparz, znajdziecie w naszym oficjalnym FAQ:

  1. FAQ GRYOffline 2019

Atrakcje

Podczas GRYOffline 2019 nie zabraknie konkursów z nagrodami. - Wystartowała rejestracja na GRYOffline 2019 - wiadomość - 2019-05-10
Podczas GRYOffline 2019 nie zabraknie konkursów z nagrodami.

GRYOffline to przede wszystkim doskonała okazja na spotkanie z Waszymi ulubionymi redaktorami oraz znajomymi z forum przy dobrym napoju (do wyboru piwo lub coś bezalkoholowego) oraz smacznym poczęstunku (grill), na które rzecz jasna otrzymacie stosowne talony. Ponadto czeka na Was mnóstwo innych atrakcji. Przewidziane są różne konkursy z nagrodami, a każda osoba posiadająca w dniu imprezy aktywny Abonament Premium z opcją VIP otrzyma od nas niespodziankę. O kolejnych rozrywkach będziemy Was informować na bieżąco. Bez wątpienia będzie warto wybrać się do Krakowa w ten lipcowy dzień, dlatego nie zwlekajcie! Rejestrujcie się i do zobaczenia na miejscu.