Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2019, 14:06

autor: aadamus

6 lipca zapraszamy na GRYOffline 2019

Kolejna edycja GRYOffline nadchodzi. W tym roku zapraszamy Was do Krakowa już 6 lipca. Rejestracja uczestników ruszy niebawem.

6 lipca ponownie będziecie mieli okazję spotkać się z redaktorami GRYOnline.pl - 6 lipca zapraszamy na GRYOffline 2019 - wiadomość - 2019-04-19
6 lipca ponownie będziecie mieli okazję spotkać się z redaktorami GRYOnline.pl

GRYOffline to cykliczna impreza dla czytelników GRYOnline.pl oraz widzów TVGRYpl. Miło nam ogłosić, że tegoroczna edycja odbędzie się 6 lipca. Jak co roku udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zorganizowana zostanie rejestracja. Ruszy ona w przeciągu najbliższych dwóch/trzech tygodni. Impreza jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Dlaczego warto wziąć udział w GRYOffline? Jest to doskonała okazja do spotkania się z redakcją i znajomymi z forum. Dodatkowo, jak co roku przewidziane są różne atrakcje, które zagwarantują wam doskonałą zabawę.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.