Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 lipca 2015, 13:25

autor: Góral

Wystartowała nowa wersja Muve.pl

Dziś wystartowała nowa wersja popularnego wśród graczy sklepu Muve.pl. Zatroszczono się nie tylko o lepszy wygląd, ale także ciekawe funkcje oraz zmieniony program lojalnościowy Kompania.

Dziś wystartowała nowa odsłona popularnego sklepu Muve.pl. Od jakiegoś czasu rozdawano klucze do zamkniętych testów witryny, jednak ich liczba była ograniczona, więc nie wszyscy klienci mogli przetestować wprowadzone rozwiązania. To jednak już za nami i od teraz oficjalnie korzystamy z nowego Muve. Z najważniejszych wprowadzonych zmian z pewnością warto wspomnieć o programie lojalnościowym Kompania. Od teraz działa on na nieco innych zasadach. 5% z tego, co wydacie na zakupy w Muve.pl wraca do Was w postaci wirtualnego złota (1 grosz = 1 sztuka złota), które następnie zamieniacie na zniżki na dowolne produkty z oferty sklepu, albo na specjalne nagrody (na dzień dobry do rozdania jest ponad 100 gadżetów, a kolejne pojawiać mają się co dwa tygodnie). Ponadto osoby mające niewykorzystane punkty ze starej Kompanii Graczy mogą je przenieść do nowego programu i wykorzystywać na starych zasadach.

Wystartowała nowa wersja Muve.pl - ilustracja #1

Oprócz tego wraz z nowym Muve.pl pojawiła się Gamifikacja, czyli swego rodzaju odpowiednik osiągnięć znanych konsol PlayStation, Xbox czy chociażby ze Steama. W skrócie, gracze mogą wykonywać różne zadania, za które otrzymują specjalne odznaki, walczą w rankingach itd. To jednak nie wszystko, gdyż pojawiła się w końcu wersja mobilna sklepu, otrzymaliśmy czytelniejsze karty produktów, nowe konto i system personalizacji, odpowiedzialny za uczenie się naszych preferencji i sugerowanie na ich podstawie ciekawych gier.

Na koniec zostawiliśmy jeszcze jedną informację. W związku ze startem nowej odsłony sklepu, przygotowano promocje na rozmaite produkty. Na pierwszy plan wysuwa się Grand Theft Auto V na komputery PC za 99,99 zł. Ponadto można nabyć także pudełkowe wydanie gry Obcy: Izolacja – Edycja Nostromo (PC) czy też Śródziemie: Cień Mordoru GOTY na PlayStation 4 za 119,99 zł. Pamiętajcie, że w Muve obowiązuje Darmodostawa, czyli darmowa wysyłka kurierem na każde przedpłacone zamówienie, więc do powyższych cen nie trzeba nic doliczać.

Ponadto fani cyfrowej dystrybucji mogą zakupić następujące zestawy gier na komputery PC:

  • Bioshock Infinite, Mafia II oraz The Bureau: XCOM Declassified za 34,90 zł;
  • Civilization Beyond Earth, Ace Patrol Bundle i Borderlands Game of the Year Edition za 64,90 zł;
  • NBA 2K15, Borderlands 2 Game of the Year Edition, a także Sid Meiers Civilization V za 67,90 zł.

Oprócz tego w promocji można nabyć także:

  • inne pudełkowe wydania gier komputerowych i konsolowych (Dark Souls II: Scholar of the First Sin, Wolfenstein: The New Order itd.);
  • akcesoria Roccat, w tym kilka modeli Kone Pure Gaming Mouse za 149,90 zł czy też Kave XTD Stereo - Premium Stereo Headset za 199,90 zł;
  • ebooki (m.in. Pamięć wszystkich słów, Tron z czaszek, Dying Light. Aleja koszmarów i inne);
  • konsole z grami;
  • akcesoria TurtleBeach.

Jednocześnie warto zwrócić uwagę na edycję kolekcjonerską wyczekiwanego Fallout 4. Bethesda nie będzie produkować większej liczby takich zestawów, więc jest to mocno limitowany towar. Dodatkowo w Muve.pl znajdziemy też Fallout Anthology, czyli zbiorcze wydanie całej serii (oprócz nadchodzącej „czwórki”) z mini bombą atomową w zestawie.

Życzymy zatem udanych zakupów i miłego korzystania z nowego Muve.pl. Dodatkowo zachęcamy do zajrzenia na stronę FAQ, gdzie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania.