Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2015, 10:10

autor: luckie

Wyścigi ścigaczy w Star Wars: Battlefront. Ujawniono szczegóły otwartej bety

Star Wars: Battlefront zaoferuje graczom możliwość wzięcia udziału w wyścigach ścigaczy samemu przeciw SI lub ze znajomym. Przy tej okazji studio EA DICE podało szczegóły na temat zawartości otwartej bety gry.

Wieść głosi, że Star Wars: Battlefront zaoferuje osobny tryb poświęcony wyścigom ścigaczy, Informację tę podał serwis Veni Vidi Vici, powołując się na wrześniowe wydanie PlayStation Magazine UK. Moduł ten ma być częścią solowego szkolenia, więc niestety nie ma co liczyć na wielkie wyścigi w kanionie z udziałem kilkunastu graczy. Do rywalizacji będzie można jednak zaprosić jednego kolegę bądź koleżankę (grającą przez sieć lub na podzielonym ekranie) i razem utrzeć nosa komputerowym przeciwnikom. Podobny tryb (nazwany Crash courses) otrzymają piloci X-Wingów, w którym najprawdopodobniej wypróbują oni swe podniebne maszyny i ich możliwości bojowe.

Beta-testy Star Wars: Battlefront
  1. Dostępne tryby multiplayer: Walker Assault (Hoth), Drop Zone (Sullust)
  2. Dostępne tryby solowe/kooperacji: Przetrwanie (Tatooine)
  3. Testy otwarte dla wszystkich chętnych
  4. Start w październiku
  5. Platformy sprzętowe: PS4, XONE, PC

Polską premierę Star Wars: Battlefront zaplanowano na 19 listopada 2015 roku. Wcześniej jednak grę będą mogli przetestować wszyscy miłośnicy Gwiezdnych Wojen. Tak, wszyscy, bowiem dostęp do otwartej bety nie będzie ograniczony koniecznością złożenia pre-ordera ani w żaden inny sposób. Jeśli chodzi o zawartość wersji testowej, do tej pory studio EA DICE potwierdziło dwa warianty wieloosobowej rozgrywki: Walker Assault na planecie Hoth i Drop Zone na Sullust. Prócz nich dostępna ma być misja w trybie przetrwania na Tatooine, do rozegrania samemu bądź w kooperacji. Beta-testy zostaną przeprowadzone w październiku na wszystkich platformach docelowych: PlayStation 4, Xboksie One i PC (Origin).

  1. Graliśmy w Star Wars: Battlefront – epickie bitwy w kultowych myśliwcach w trybie Eskadra
  2. Star Wars: Battlefront - kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona gry Star Wars: Battlefront