Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2019, 13:27

autor: XxX

Wypróbuj Rocket League za darmo w ten weekend

Z okazji czwartych urodzin Rocket League studio Psyonix umożliwi graczom dostęp do swojego tytułu za darmo przez ograniczony czas. Od środy do poniedziałku będziemy mogli wypróbować grę na konsoli Xbox One oraz PC.

Wypróbuj Rocket League za darmo w ten weekend - ilustracja #1

Rocket League zadebiutowało na PlayStation 4 i PC 7 lipca 2015 roku. W tym tygodniu obchodziliśmy czwarte urodziny gry. Z tej okazji Psyonix przygotował dla nas niespodziankę. Przez najbliższe kilka dni każdy posiadacze PC oraz konsoli Xbox One (z wykupionym Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate) będa mogli bez żadnych dodatkowych kosztów wypróbować tytuł.

Okres darmowego dostępu rozpocznie się w środę 10 lipca o godzinie 19:00, a zakończy w poniedziałek 15 lipca również o godzinie 19:00 naszego czasu. Jeśli w trakcie rozgrywki tytuł spodoba się komuś na tyle, że zdecyduje się na zakup pełnej wersji gry, będzie mógł skorzystać z dodatkowej 50% zniżki, jaką oferuje zarówno Steam, jak i Microsoft Store.

Weekendowi gracze uzyskają pełen dostęp do wszystkich możliwych trybów rozgrywki, w tym ograniczonego czasowo trybu specjalnego Spike Rush. Przedmioty zdobyte w trakcie okresu próbnego przenoszą się automatycznie na nasze główne konto, jeśli zdecydujemy się na zakup pełnej wersji gry.

Przez najbliższe kilka dni posiadacze PC oraz konsol Xbox One mają możliwość wypróbowania Rocket League za darmo. - Wypróbuj Rocket League za darmo w ten weekend - wiadomość - 2019-07-10
Przez najbliższe kilka dni posiadacze PC oraz konsol Xbox One mają możliwość wypróbowania Rocket League za darmo.

Kilka miesięcy temu studio Psyonix zostało wykupione przez Epic Games, przez co w sieci zaczęły krążyć plotki, jakoby tytuł miał zniknąć ze Steama. W związku z tym Rocket League na platformie został zalany negatywnymi recenzjami, którymi nie radzimy się sugerować.