Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 14 lutego 2019, 15:46

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Wygraj myszkę za najładniejszego screenshota z Metro Exodus

Zapraszamy do nowego turnieju Friendly Fire. Reguły się zmieniły. Tym razem zadanie polega na zrobieniu jak najładniejszego screenshota z gry Metro Exodus. Na autora najładniejszej pracy czeka myszka od SteelSeries.

Wygraj myszkę za najładniejszego screenshota z Metro Exodus - ilustracja #1

W przypadku METRO Exodus startujemy z dość nietypowym dla Friendly Fire konkursem. Nie będziecie musieli już przechodzić gry na czas, żeby zdobyć określone trofea. Tym razem zachęcamy was do nieśpiesznej eksploracji. Wasze zadanie będzie polegało na zrobieniu jak najładniejszego screenshota z tej klimatycznej gry i wrzucenie go w komentarzu pod tym newsem.

Wygraj myszkę za najładniejszego screenshota z Metro Exodus - ilustracja #2

Więcej turniejów, informacji na temat rankingu i rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl.

Obowiązuje kilka zasad:

  1. Zgłoszenie należy wysyłać w komentarzu w terminie do 22 lutego 2019 roku włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 29 lutego 2019 roku;
  2. Praca nie powinna naruszać ogólnie przyjętych „dobrych obyczajów”, przedstawiać intymnych części ciała, zawierać przekleństw, a także nie łamać praw osób trzecich.
  3. W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).
  4. Żeby otrzymać punkty do rankingu Friendly Fire w treści posta należy podać swój login w serwisie Toornament.com

Najlepszą prace nagrodzimy myszką SteelSeries Rival 110, a więcej szczegółów oraz regulamin znajdziecie tutaj.

Wygraj myszkę za najładniejszego screenshota z Metro Exodus - ilustracja #3

Turniej METRO Exodus jest częścią trzeciego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt Steel Series.