Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 czerwca 2016, 16:30

Wygraj bilety na koncert muzyki z serii The Legend of Zelda

Jedyna i niepowtarzalna okazja by przeżyć na własne uszy (i oczy!) symfoniczny koncert muzyki z serii gier The Legend of Zelda podczas koncertu w Polsce!

Niedawno informowaliśmy Was o koncercie muzyki z serii The Legend of Zelda, który odbędzie się 22 października w Hali Torwar w Warszawie. Mowa oczywiście o koncercie ze światowego cyklu „The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses”. Całość wykonywana jest przez 56-osobową orkiestrę symfoniczną wraz z chórem, w towarzystwie genialnej oprawy wizualnej, by w efekcie przedstawić uczestnikom fabułę najpopularniejszych odsłon przygód Linka w krainie Hyrule. Będzie to pierwszy koncert z tego cyklu w naszym kraju. Bilety zakupić można tutaj.

Dodatkowo mamy dla Was cztery podwójne bilety na omawiany koncert – szczegóły poniżej.

Orkiestra symfoniczna oraz wizualizacja podczas jednego z koncertów. - Wygraj bilety na koncert muzyki z serii The Legend of Zelda - wiadomość - 2016-05-23
Orkiestra symfoniczna oraz wizualizacja podczas jednego z koncertów.

Konkurs – wygraj podwójny bilet na koncert „The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses” w Warszawie

Aby móc wygrać jeden z czterech podwójnych biletów na koncert symfoniczny muzyki z serii The Legend of Zelda, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: który z utworów z serii gier The Legend of Zelda chciałbyś usłyszeć na koncercie w Warszawie i dlaczego? Wypowiedzi nie muszą być najdłuższe, musicie zmieścić się w 1000 znaków (wliczając w to spacje).

Swoje wypowiedzi umieszczajcie w polu komentarzy pod tym newsem. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 6 czerwca b.r., do godziny 20:00, co oznacza, że macie na zadanie dwa tygodnie! Po tym czasie wybierzemy najbardziej interesujące wypowiedzi, nagradzając czterech szczęśliwców podwójnymi wejściówkami na koncert!

Regulamin, z którym koniecznie musicie się zapoznać:

1. Konkurs przeznaczony jest dla użytkowników serwisu GRYOnline.pl;

2. Warunkiem otrzymania nagrody jest:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);
  • poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”).

3. Jury konkursowe wyłoni najciekawsze 4 prace, a lista zwycięzców pojawi się w komentarzach pod tym newsem do 5 dni roboczych od momentu zakończenia konkursu.

4. Informacja o nagrodach zostanie przekazana zwycięzcom drogą mejlową na adres podany podczas rejestracji w serwisie GRYOnline.pl.

Ostatnia aktualizacja: 2016-06-03

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.