Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2016, 17:28

autor: luckie

Wydawnictwo Techland zapowiada Symulator Farmy 17: Pure Farming

Wydawnictwo Techland przygotowuje grę Symulator Farmy 17: Pure Farming, która ma się stać najbardziej kompletnym przedstawicielem gatunku w historii. Gra zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas tegorocznego gamescomu.

Niesamowicie popularny gatunek symulatorów rolniczych zyska kolejnego przedstawiciela. Będzie nim Symulator Farmy 17: Pure Farming (nie mylić z Farming Simulator 17), nowo zapowiedziana produkcja ze stajni Wydawnictwa Techland, powstająca w studiu Techland we współpracy z niezależnym zespołem Ice Flames. Świadomy silnej konkurencji na tym polu, Techland obiecuje podejść do tematu szerzej niż dotychczasowi reprezentanci gatunku oraz planuje wprowadzić w grze wiele unikalnych funkcji i trybów. Celem firmy jest stworzenie najbardziej kompletnego symulatora farmy w historii. W oficjalnym komunikacie do prasy główny producent Symulatora Farmy 17: Pure Farming, Kornel Jaskuła, powiedział:

„Zdajemy sobie sprawę, że na rynku jest wiele symulatorów farmy. Patrząc jednak na ich zawartość zauważyliśmy, że wiele z nich nie uwzględnia w rozgrywce lub niewystarczająco szeroko traktuje aspekty nieodzownie związane z prawdziwym rolnictwem. Fani gatunku też widzą to od lat i zwracają się z prośbą do deweloperów o dodanie tych elementów. Dlatego chcemy być tymi, którzy dadzą im wszystkie te niuanse rozgrywki, których im dotychczas brakowało.”

Niestety póki co nie podano żadnych konkretów odnośnie owych rewolucyjnych rozwiązań, jakie wprowadzić ma do gatunku Symulator Farmy 17: Pure Farming. Według informacji podanych w powyższym zwiastunie, tytuł ma się pojawić na PC w wersji pudełkowej oraz cyfrowej na Steamie. Z kolei na grafice promocyjnej (widocznej poniżej) widnieje traktor marki Zetor, legenda polskiej wsi z okresu PRL-u. Oficjalna prezentacja gry odbędzie się podczas tegorocznych targów gamescom, zaplanowanych na 17-21 sierpnia.

Techland zamierza zaoferować swoją wersję symulatora farmy. - Wydawnictwo Techland zapowiada Symulator Farmy 17: Pure Farming - wiadomość - 2016-08-01
Techland zamierza zaoferować swoją wersję symulatora farmy.

Inne symulatory farmy 2016 roku to Farming Simulator 17 od studia GIANTS Software, mający ukazać się 25 października, oraz Professional Farmer 2017, który został wydany do tej pory na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, a ma też pojawić się na PlayStation 3 i Wii U.

  1. Fanpage Symulator Farmy 17: Pure Farming na Facebooku
  2. Oficjalna strona Wydawnictwa Techland