Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 2 października 2018, 14:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Wybierz się do Grecji po platynę i walcz o nagrody

Tym razem z turniejem Friendly Fire wybieramy się do starożytnej Grecji. Graczy z największą liczbą trofeów nagrodzimy koszulkami AC: Odyssey i słuchawkami SteelSeries.

Wybierz się do Grecji po platynę i walcz o nagrody - ilustracja #1

Zapraszamy do udziału w kolejnym trofeowym turnieju. To już prawdopodobnie ostatnie tego typu zawody w drugim sezonie Friendly Fire, więc jeśli lubisz maksować gry, nie czekaj i zapisz się już teraz. Tytuł, z którym przyjdzie się wam zmierzyć tym razem, to najnowsza odsłona flagowej serii Ubisoftu, czyli Assassin’s Creed: Odyssey.

Każdy z uczestników ma tydzień od premiery gry na zdobycie jak największej liczby trofeów (od 2 do 9 października włącznie). Zwycięży ten, kto zdobędzie ich najwięcej lub uzyska platynę w jak najkrótszym czasie. Jest tylko kilka warunków:

  1. Należy zarejestrować się do turnieju przez serwis Toornament nie później niż 9 października.
  2. Nie można mieć odblokowanego żadnego osiągnięcia przed 2 października. Chcemy w ten sposób wykluczyć osoby, które miały dostęp do gry przed premierą.
  3. Należy udostępnić trofea publicznie na swoim profilu PSN w celu weryfikacji wyniku.

Każdy z uczestników otrzyma punkty do drugiego sezonu Friendly Fire, osoby z pierwszych dwóch miejsc słuchawki od firmy SteelSeries, a pierwsza dwudziestka koszuli AC: Odyssey.

Zapisy do zawodów prowadzone są przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Wybierz się do Grecji po platynę i walcz o nagrody - ilustracja #2

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 2 października
  • Koniec rejestracji: 9 października 00:00
  • Ogłoszenie wyników: 11 października

Rejestracja w serwisie Toornament

Serwis Toornament wymaga założenia własnego konta i nie jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, dlatego przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.

Krok 1

Wybierz się do Grecji po platynę i walcz o nagrody - ilustracja #3

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się do niego zapisać przez platformę Toornament. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Musisz teraz założyć swoje prywatne konto Toornament, wypełniając widoczny poniżej formularz.

Wybierz się do Grecji po platynę i walcz o nagrody - ilustracja #4

1. Login.

2. Adres e-mail

3. Hasło

4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij przycisk “Sign up”.

Krok 3

Wybierz się do Grecji po platynę i walcz o nagrody - ilustracja #5

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając przycisk “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Wybierz się do Grecji po platynę i walcz o nagrody - ilustracja #6

Na początku kliknij przycisk “Register to the tournament”, a wyświetli ci się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz pole w lewym dolnym rogu i kliknij przycisk “Submit your registration”.

Raportowanie wyników

Wybierz się do Grecji po platynę i walcz o nagrody - ilustracja #7

Platforma Toornament pozwala na raportowanie wyników meczów przez samych graczy. Aby to zrobić, należy zalogować się w serwisie, a następnie wybrać zakładkę „MY MATCHES” (1). Pojawi się wtedy lista wszystkich meczów, do których jesteśmy zapisani. Wystarczy kliknąć na jeden z nich, aby go wybrać (2).

Wybierz się do Grecji po platynę i walcz o nagrody - ilustracja #8

Na ekranie meczu znajdziemy kilka istotnych informacji oraz pól do wypełnienia. Na samej górze znajdują się ksywki graczy lub nazwy zespołów (1). Ich położenie (z prawej lub lewej strony) odpowiada punktacji poniżej, którą należy uzupełnić raportując wynik starcia (2). Oprócz wpisania punktacji należy również zaznaczyć kto wygrał (Win) i kto przegrał (Loss) mecz lub wybrać remis. W przypadku pojedynków BO3 lub BO5 w polu „Notes” należy podać wyniki każdej pojedynczej mapy (3).

Niżej znajduje się przycisk „+Add” (4). Wciśnięcie go spowoduje pojawienie się pola służącego do przesłania screena z wynikami (5). Jeżeli mecz wymaga kilku screenów, wystarczy kilkukrotnie użyć przycisku „Add”. Po uzupełnieniu wszystkich pól i dodaniu screena wciskamy przycisk „Report” (6).