Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 lipca 2020, 16:00

Wszystkie drogi prowadzą do Blackreach - ogłaszamy zwycięzców!

Konkurs pisarski z okazji premiery Greymoor dobiegł końca. Sprawdź, kto zgarnął niesamowite nagrody z uniwersum The Elder Scrolls i zachwycił nas swoim talentem pisarskim!

Wszystkie drogi prowadzą do Blackreach - ogłaszamy zwycięzców! - ilustracja #1

W połowie czerwca zaprosiliśmy Was to udziału w konkursie pisarskim przygotowanym z okazji premiery dodatku Greymoor do The Elder Scrolls Online. Na przestrzeni czterech tygodni otrzymaliśmy wiele wspaniałych zgłoszeń w wątkach na naszym Forum. Dziś przedstawiamy wyniki oraz zachęcamy do przeczytania całości opowiadania, które wspólnie stworzyliśmy!

Na czym polegał konkurs?

Konkurs trwał od 14 czerwca do 14 lipca i składał się z czterech niezależnych etapów. W każdym z nich przygotowaliśmy dla Was fragment opowiadania, do którego Wy proponowaliście swoją kontynuację, zgłaszając ją w odpowiednim wątku na naszym Forum. Najciekawsze prace były nagradzane, a na ich podstawie pisaliśmy kolejny rozdział – i tak przez cały czas od wstępu aż do rozwiązania akcji. Całe opowiadanie „Wszystkie drogi prowadzą do Blackreach” znajdziecie na stronie https://greymoor.gry-online.pl/.

Łącznie otrzymaliśmy ponad 200 zgłoszeń, a ilość słów napisanych przez uczestników to ponad 190 tysięcy, czyli mniej więcej tyle ile sama Drużyna Pierścienia albo czwarta część przygód Harry’ego Pottera.

Kto został nagrodzony?

O tym, które zgłoszenia zostały nagrodzone informowaliśmy w wątkach dotyczących poszczególnych rozdziałów-etapów, natomiast dla przypomnienia i wiecznej chwały w związku z zaistnieniem w newsie przedstawiamy laureatów także tutaj.

12x Nagroda Konkursowa

  • klawiatura CORSAIR K55 RGB (o, taka), abonament ESO Plus (1 miesiąc), brelok Ouroboros i plakat Tamriel

Nagrodę Konkursową przyznaliśmy trzem zwycięzcom na każdy z czterech etapów konkursu. Aby o nią zawalczyć, należało udzielić odpowiedzi na zadanie konkursowe. Nagrodzeni zostali uczestnicy, którzy przedstawili najciekawsze i najlepiej napisane zgłoszenia.

W etapie Rozdział I nagrodzeni zostali MrsPropaganda, NicoleEirin oraz Corvum_Mortem.

W etapie Rozdział II nagrodzeni zostali Shirru, Ratke oraz Marmolada.

W etapie Rozdział III nagrodzeni zostali Kot Czeladnik, Treuwelfen oraz HellishRonin.

W etapie Rozdział IV nagrodzeni zostali Vlando, Netruitus oraz MysteriousMrX.

4x Nagroda Społeczności

  • The Elder Scrolls Online: Gold Edition na wybraną platformę, stylowa torba Ouroboros, maskotka Cadwell Stubbins

Nagrodę Społeczności przyznaliśmy jednemu uczestnikowi na każdy z czterech etapów konkursu. Zawalczyli o nią uczestnicy, którzy otrzymali Nagrodę Konkursową na danym etapie, a nagrodzone zostały osoby wskazane przez społeczność na grupie The Elder Scrolls Online Polska.

W kolejnych etapach nagrodzeni zostali Corvum_Mortem, Ratke, Kot Czeladnik oraz MysteriousMrX.

1x Nagroda Autora

  • The Elder Scrolls Online: Gold Edition na wybraną platformę, abonament ESO Plus (12 miesięcy), replika Relikwiarza z Greymoor, stylowa torba Ouroboros, maskotka Cadwell Stubbins, brelok Ouroboros i plakat Tamriel

Nagrodę Autora przyznaliśmy tylko raz, po zakończeniu Konkursu. Aby mieć szansę na jej zdobycie, należało udzielić odpowiedzi na każdym z czterech etapów konkursu. Laureatem tej nagrody został uczestnik, który pozostał zaangażowany i utrzymał solidny poziom pisarski na każdym etapie.

Wybór „najlepszego z najlepszych” nigdy nie jest łatwy – wśród wszystkich uczestników znalazło się wiele osób, które z etapu na etap raczyły nas swoją twórczością, niemniej jedna z nich konsekwentnie przebijała się do naszej świadomości i przypominała o sobie w każdym kolejnym rozdziale.

Z przyjemnością ogłaszamy, że Nagrodę Autora w naszym konkursie otrzymuje NicoleEirin.

Co dalej?

Pozostajemy w kontakcie ze wszystkimi laureatami. Jeśli otrzymaliście maila od naszego Konkursowego Maga, możecie spać spokojnie.

Wszystkim dziękujemy za udział oraz zaangażowanie. Mamy nadzieję, że tym konkursem udało nam się rozpalić w Was pasję pisarską, oraz że będziecie śmiało rozwijać swoje talenty do momentu, w którym to na podstawie Waszej twórczości będą powstawały gry. No, albo chociaż filmy.

Jeśli jesteście głodni konkursów, zapraszamy do odwiedzenia https://dobrenawyki.gry-online.pl/, gdzie już w sobotę ruszy kolejny etap i kolejna szansa na zgadnięcie nawet 500 złotych!