Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 czerwca 2020, 13:00

Wszystkie drogi prowadzą do Blackreach - konkurs pisarski z nagrodami

Z okazji niedawnej premiery dodatku Greymoor do gry The Elder Scrolls Online, zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich miłośników czytania, pisania, fantastycznych krain i niebezpiecznych przygód.

Wszystkie drogi prowadzą do Blackreach - konkurs pisarski z nagrodami - ilustracja #1

Hej, wy. Nareszcie się obudziliście. Dziś spróbujemy przekroczyć granice Skyrim, więc jeśli nie chcecie skończyć w więziennym transporcie, możecie zamiast tego uwolnić swoją kreatywność i zawalczyć o nagrody. Z okazji premiery dodatku Greymoor do The Elder Scrolls Online zapraszamy do udziału w nowym konkursie pisarskim!

Jak wziąć udział?

Konkurs trwa od 14 czerwca do 14 lipca i składa się z czterech niezależnych etapów. Każdy etap polega na napisaniu kontynuacji kolejnych rozdziałów opowiadania, które dla Was przygotowaliśmy i będziemy przygotowywać w oparciu o Wasze zgłoszenia na stronie https://greymoor.gry-online.pl/.

W dużym skrócie: czytacie przygotowany przez nas Rozdział I opowiadania "Wszystkie drogi prowadzą do Blackreach", a następnie proponujecie swoją kontynuację w odpowiednio oznaczonym wątku na naszym Forum – link znajdziecie tuż pod treścią Rozdziału I. Zwycięskie zgłoszenie (bądź zgłoszenia) włączamy w kanon opowiadania, a następnie piszemy dla Was Rozdział II, potem Wy odpowiadacie itd.

Przykładowo, zadaniem konkursowym dla pierwszego etapu jest:

Porucznik Grimes Angra zbiera drużynę. Napisz kontynuację Rozdziału I, w której jedna, wymyślona przez Ciebie postać odpowiada na wezwanie porucznika i dołącza do ekspedycji.

Pamiętajcie, aby zachować odpowiednią formę (opowiadanie – a więc opisy, dialogi, i styl zbliżony do naszego fragmentu) oraz rozsądną długość. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków.

Przypominamy o wymogach technicznych:

  • Do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest posiadanie konta na GRY-OnLine.pl. Darmowy profil możecie założyć na stronie: https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp;
  • Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Co można wygrać?

Wszystkie drogi prowadzą do Blackreach - konkurs pisarski z nagrodami - ilustracja #2

12x Nagroda Konkursowa

Nagroda Konkursowa przyznawana jest trzykrotnie na każdym z czterech etapów konkursu. Aby o nią zawalczyć, należy udzielić odpowiedzi na zadanie konkursowe. Nagrodzeni zostaną uczestnicy, którzy przedstawią najciekawsze i najlepiej napisane zgłoszenia.

  • klawiatura CORSAIR K55 RGB (o, taka), abonament ESO Plus (1 miesiąc), brelok Ouroboros i plakat Tamriel

4x Nagroda Społeczności

Nagroda Społeczności przyznawana jest jednokrotnie na każdym z czterech etapów konkursu. Zawalczą o nią uczestnicy, którzy otrzymali Nagrodę Konkursową na danym etapie, a nagrodzona zostanie osoba wskazana przez społeczność na grupie The Elder Scrolls Online Polska.

  • The Elder Scrolls Online: Gold Edition na wybraną platform, stylowa torba Ouroboros, maskotka Cadwell Stubbins

Dla uczestników, którzy otrzymali Nagrodę Konkursową, lecz nie zostaną wskazani przez społeczność przygotowaliśmy natomiast figurkę POP! Wysokiej Elfki.

1x Nagroda Autora

Nagroda Autora przyznawana jest tylko raz, po zakończeniu Konkursu. Aby mieć szansę na jej zdobycie, należy udzielić odpowiedzi na każdym z czterech etapów konkursu. Nagrodzonym będzie uczestnik, który pozostanie zaangażowany i utrzyma solidny poziom pisarski na każdym etapie.

  • The Elder Scrolls Online: Gold Edition na wybraną platform, abonament ESO Plus (12 miesięcy), replika Relikwiarza z Greymoor, stylowa torba Ouroboros, maskotka Cadwell Stubbins, brelok Ouroboros i plakat Tamriel

Wszelkie szczegóły wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie konkursowej: https://greymoor.gry-online.pl/. Na pierwszym etapie, na Wasze prace czekamy do środy, 17 czerwca, do 23:59.

Trzymamy kciuki i powodzenia!