Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2017, 19:00

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

WRC 7 - Bigben Interactive ujawnia nową odsłonę serii

Firma Bigben Interactive zapowiedziała tworzoną przez studio Kylotonn Racing Games grę rajdową WRC 7. Produkcja ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych jesienią bieżącego roku.

Kolejną zapowiedzianą dziś grą jest WRC 7 od firmy Bigben Interactive. Podobnie jak w przypadku produkcji ujawnionych przez Ubisoft, nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów, ale przynajmniej doczekaliśmy się poniższego zwiastuna oraz informacji, że tytuł tworzony jest przez studio Kylotonn Racing Games. Projekt ukaże się jesienią bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Ekipa Kylotonn Racing Games rozwija serię od czasów WRC 5 z 2015 roku. Jednak ani ta odsłona, ani wydana rok później szóstka nie okazały się rewelacyjnymi produkcjami. Na ten moment nie mamy żadnych konkretów związanych z nową częścią, więc nie ma co z góry wyrokować. Kto wie, może tym razem zostaniemy pozytywnie zaskoczeni?

Przy okazji pragniemy jeszcze wspomnieć, że studio Kylotonn wypuściło niedawno FlatOut 4: Total Insanity. Kolejna odsłona szalonych i brutalnych wyścigów zadebiutowała w marcu bieżącego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a kilkanaście dni później trafiła do posiadaczy PC-tów. Pisząc w skrócie, gra jest niezła, ale nie ustrzegła się pewnych niedoróbek, o których przeczytacie w naszej recenzji.