Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2015, 10:39

autor: Góral

WRC 5 ukaże się 9 października

Poznaliśmy konkretną datę premiery gry rajdowej WRC 5. Produkcja studia Kylotonn Games ukaże się w Polsce 9 października. Dystrybutorem tytułu jest firma Techland, która rozprowadzać ma wersje na konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC.

Studio Kylotonn Games ujawniło datę premiery gry WRC 5. Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że produkcja zadebiutuje na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz komputerach PC w październiku i wreszcie poznaliśmy konkretny termin. Według informacji zamieszczonej na Facebooku tytuł pojawi się 9 października we Francji, Niemczech i Belgii, a na pozostałe rynki wjedzie 16 października. Co ciekawe, w pierwszym terminie zagrają również Polacy, o czym poinformował Techland, rodzimy dystrybutor WRC 5. Sugerowane ceny produkcji ustalono na 149 zł (PC), 249 zł (PS4 / XOne) oraz 189 zł (PS3 i X360), a oferty poszczególnych sprzedawców znajdziecie z prawej strony. Gra ukaże się także na handheldzie PSV, ale nie wspomniano o nim w wiadomości prasowej, więc pewnie Techland nie będzie rozprowadzać tej wersji.

WRC 5 dojedzie do Polski dzięki firmie Techland. - WRC 5 ukaże się 9 października - wiadomość - 2015-09-18
WRC 5 dojedzie do Polski dzięki firmie Techland.
Data premiery WRC 5:
  • Gra ukaże się w Polsce 9 października
  • W tym samym terminie tytuł zadebiutuje także we Francji, Niemczech i Belgii, a na pozostałych rynkach ukaże się 16 października
  • Produkcja dystrybuowana będzie w Polsce przez firmę Techland

Ponadto na oficjalnej stronie ujawniono listę wszystkich załóg, które pojawią się w WRC 5. Nie zabraknie wśród nich polskiego duetu w postaci Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Dodatkowo przypominam, że wkrótce ma się pojawić wersja demonstracyjna gry, ale konkretnego terminu premiery dema jeszcze nie znamy.

WRC 5 zaoferuje możliwość wzięcia udziału w rajdach rozgrywanych w 14 krajach. Wśród dostępnych kategorii znajdziemy WRC, WRC 2 i Junior WRC, pojawi się stworzony od podstaw przez Kylotonn Games model jazdy, nie zabraknie zróżnicowanych warunków pogodowych i realistycznej fizyki.