Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 02:45

autor: Góral

Wraz z Just Dance 2016 zadebiutuje serwis streamingowy Just Dance Unlimited

Koncern Ubisoft zapowiedział grę Just Dance 2016. Wraz z produkcją zadebiutuje serwis streamingowy Just Dance Unlimited, pozwalający na tańczenie do dostępnych w nim piosenek. Produkcja i nowa platforma zadebiutują w październiku bieżącego roku.

Firma Ubisoft zapowiedziała kolejną odsłonę tanecznej serii Just Dance. Produkcja zatytułowana po prostu Just Dance 2016 ukaże się w Polsce 22 października i dostępna będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Założenia zabawy nie zmienią się same w sobie, gdyż w dalszym ciągu rozgrywka polegać będzie na tańczeniu w rytm muzyki i postaci poruszających się na ekranie. Nie oznacza to jednak, że Ubsioft nie przygotował żadnych niespodzianek.

Przede wszystkim zapowiedziano start Just Dance Unlimited. Nie będzie to jednak osobna gra, lecz serwis streamingowy, z którego czerpać mamy nowe piosenki. Niestety nie zdradzono szczegółów dotyczących opłat za korzystanie z niego. Oprócz tego na rynku pojawi się darmowa aplikacja mobilna Just Dance Controller, która zastąpi Kinecta i inne tego typu kontrolery. Wystarczy, że pobierzemy program na smartfona, połączymy go z siecią Wi-Fi z której korzysta konsola, a podczas zabawy będziemy trzymać urządzanie w prawej ręce. Oba rozwiązania dedykowane są posiadaczom konsol Xbox One, PlayStation 4 i Wii U. Osoby bawiące się na past-genach muszą obejść się smakiem.

Z kolei na płycie z grą znajdziemy sporo nowych utworów, w tym:

  • Uptown Funk - Mark Ronson ft. Bruno Mars;
  • Want to Want Me - Jason Derulo;
  • Hey Mama - David Guetta Ft. Nicki Minaj, Afrojack & Bebe Rexha;
  • All About That Bass - Meghan Trainor.