Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 03:40

Wielki powrót The Last Guardian na PlayStation 4 - zobacz gameplay

Firma Sony rozpoczęła swoją konferencję na E3 2015 mocnym akcentem - zaprezentowano kilka minut rozgrywki z długo oczekiwanego The Last Guardian w odświeżonej wersji. Tytuł zadebiutuje na PlayStation 4 w 2016 roku.

Po wieloletnim oczekiwaniu i niezliczonej ilości pogłosek Sony Computer Entertainment nareszcie puściło parę z ust w temacie losów The Last Guardian. Japoński gigant rozpoczął swoją konferencję na targach E3 2015, pokazując światu tę zaginioną grę action-adventure od studia Team Ico. Zobaczyliśmy kilkuminutowy fragment rozgrywki z wersji na PlayStation 4 – tym samym potwierdziło się, że tytuł dokonał przeskoku generacyjnego. Wprawdzie na pierwszy rzut oka obie wersje wyglądają bardzo podobnie, jeśli chodzi o styl graficzny, ale wystarczy dłużej zawiesić wzrok, by zobaczyć, że nastąpił duży postęp, jeśli chodzi o poziom szczegółowości i efekty. Na koniec prezentacji ujawniono, że premiera The Last Guardian ma nastąpić w 2016 roku.

Tak The Last Guardian wyglądał na PlayStation 3 – porównajcie ten obrazek z powyższym gameplayem. - Wielki powrót The Last Guardian na PlayStation 4 - zobacz gameplay - wiadomość - 2015-06-16
Tak The Last Guardian wyglądał na PlayStation 3 – porównajcie ten obrazek z powyższym gameplayem.