Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 lipca 2015, 15:55

autor: Góral

Wprowadzamy nową funkcję - połączenie konta Steam z Gry-OnLine.pl

Wprowadziliśmy kolejną funkcję w naszym serwisie. Tym razem udostępniliśmy możliwość połączenia konta gry-online.pl z tym na platformie Steam. Dzięki temu możecie się w prostszy sposób logować, a w przyszłości korzystać z szeregu dodatkowych opcji.

Od dziś do serwisu gry-online.pl możecie logować się przez konto Steam. - Wprowadzamy nową funkcję - połączenie konta Steam z Gry-OnLine.pl - wiadomość - 2015-07-07
Od dziś do serwisu gry-online.pl możecie logować się przez konto Steam.

Zapewne część z Was zauważyła już, że wprowadziliśmy nową funkcję w naszym serwisie. Chodzi o możliwość łączenia konta GOL z kontem Steam, którą udostępniliśmy przede wszystkim dla Waszej wygody. Całość najłatwiej porównać do popularnego logowania się za pomocą Facebooka. Wystarczy, że raz połączycie oba konta (jeżeli nie macie jeszcze go w naszym serwisie, to zarejestrujecie się bezpośrednio podczas parowania kont), by później do woli korzystać z tego rozwiązania. By tego dokonać, wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk w okienku logowania albo ikonkę znajdującą się na górnym pasku, w przypadku, gdy już jesteście zalogowani w serwisie gry-online.pl. To jednak nie wszystko, gdyż tak naprawdę to dopiero wstęp do dalszych atrakcji.

W późniejszym czasie zamierzamy wykorzystać API Steama do dalszej integracji naszego serwisu z największą platformą cyfrowej dystrybucji gier komputerowych. Oznacza to, że np. będziecie mogli się pochwalić na forum swoją biblioteką steamowych produkcji, osiągnięciami czy też levelem swojego profilu. Jednocześnie zaznaczamy, że łączenie obu kont nie wpływa na bezpieczeństwo Waszych danych logowania, gdyż Steam udostępnia nam tylko unikalny identyfikator liczbowy, a nie hasło.

Zachęcamy więc do wypróbowania nowej funkcji, a po więcej informacji odsyłamy do krótkiego FAQ, które znajdziecie, klikając w poniższy link.