Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2021, 12:50

autor: AlexB

WoT otrzyma drzewko nowej nacji (plotka)

Jak donosi serwis WOT Express, do World of Tanks zmierza drzewko nowej nacji. Chodzi o Hiszpanię. Opancerzone pojazdy z tego kraju miałyby pojawić się w tym popularnym sieciowym tytule między końcówką 2022 a końcówką 2023 roku.

W grze World of Tanks możemy znaleźć mniej lub bardziej rzeczywiste czołgi należące do takich nacji, jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania, ZSRR, USA, Chiny, Szwecja, Czechosłowacja, Włochy, Japonia czy Polska. Jak donoszą osoby prowadzące serwis WOT Express, studio Wargaming planuje dodać do tej grupy pojazdy należące do kolejnego kraju – Hiszpanii. Niestety, trochę sobie na nie poczekamy. Według podanych informacji mają się one pojawić w tytule między końcówką 2022 a końcówką 2023 roku.

WoT otrzyma drzewko nowej nacji (plotka) - ilustracja #1
Źródło: WOT Express

Nie wiadomo, jakie konkretnie pojazdy znajdą się w hiszpańskim drzewku w World of Tanks. Z historii wiemy jednak, że w armii tego kraju służyły maszyny włoskie, rosyjskie, niemieckie oraz amerykańskie, zatem takiego „miksu” możemy się spodziewać. A co do konstrukcji oryginalnych, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawi się chociażby prototypowy lekki czołg Verdeja.

Pamiętajcie jednak, że powyższe informacje jak na razie stanowią jedynie plotkę. Studio Wargaming w żaden sposób nie potwierdziło tych rewelacji.

Przypominamy, że podstawowa wersja World of Tanks jest dostępna wyłącznie na PC. Ostatnio zadebiutowała ona na platformie Steam. Więcej szczegółów na temat tego wydania i kontrowersji z nim związanych znajdziecie w tej wiadomości.

  1. Oficjalna strona gry World of Tanks
  2. World of Tanks – poradnik do gry