Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2022, 16:23

Polskie World War 3 znów dostępne do testowania za darmo [Aktualizacja: wydłużenie akcji]

Nasze rodzime studio The Farm 51 ogłosiło datę kolejnych publicznych testów obciążeniowych gry World War 3. Dobrze, że nadają deszczowy weekend.

Aktualizacja

Jeśli podczas weekendowych beta-testów World War 3 natrafiliście na problemy lub po prostu bawiliście się na tyle dobrze, że chcielibyście jeszcze trochę pograć, to przynoszę dla Was dobrą wiadomość. Studio The Farm 51 wzięło pod uwagę usterki, które zgłaszali gracze, i postanowiło wydłużyć okres darmowej dostępności gry o dwa dni, czyli do 25 maja do godziny 19:00 czasu polskiego. Ponadto nasz rodzimy deweloper zapewnił, że trudności z logowaniem zostały wyeliminowane, a premia +50% doświadczenia będzie obowiązywać również jutro i pojutrze (a miała tylko do dziś).

Polskie World War 3 znów dostępne do testowania za darmo [Aktualizacja: wydłużenie akcji] - ilustracja #1
Źródło: Twitter / World War 3.

Oryginalna wiadomość

World War 3, czyli nasza rodzima strzelanka, która debiutowała we wczesnym dostępie w 2018 roku, doczeka się kolejnych publicznych testów obciążeniowych. Studio The Farm 51 poinformowało dziś, że odbędą się one już w ten weekend – ruszą 21 maja o godz. 19:00 czasu polskiego i dobiegną końca po 48 godzinach.

Przede wszystkim deweloper chce wypróbować serwery – w tym czas ładowania się gry w skrajnych warunkach. Związane z nimi problemy były zgłaszane najczęściej ostatnim razem, gdy World War 3 zostało udostępnione za darmo na weekend w podobny sposób. Od wyniku testów mają zależeć dalsze plany produkcyjne studia.

Polskie World War 3 znów dostępne do testowania za darmo [Aktualizacja: wydłużenie akcji] - ilustracja #2
Źródło: Twitter.

World War 3 – jak zagrać za darmo?

Aby wziąć w nich udział, nie trzeba oczywiście wykupować dostępu do gry – wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami (pisownia oryginalna). Więcej informacji o testach znajdziecie tutaj.

Warto zaznaczyć, że wersję gry pobraną z MY.GAMES można uruchomić już dziś – od razu po ściągnięciu. Jeśli jednak wolicie dołączyć do testów poprzez platformę Steam, będziecie musieli zaczekać do jutra do godziny 19:00.

Wzięcie udziału w publicznych testach obciążeniowych jest proste, oto co musisz zrobić:

  • pobierz World War 3 za darmo z MY.GAMES już teraz lub ze Steama 20 maja o godzinie 19:00 CEST (jeśli grasz poprzez platformę Steam, musisz poprosić o dostęp do publicznego testu obciążeniowego — przewiń w dół, aby przeczytać więcej informacji na ten temat w FAQ);
  • utwórz konto MY.GAMES i zaloguj się;
  • następnie ruszaj na pole bitwy na cały weekend pełny emocjonujących bitew online; nie musisz nic kupować i nie ma też żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o rozgrywkę – nie potrzebujesz Pakietu Zamkniętej Bety do gry ze znajomymi, którzy taki pakiet posiadają.

Dołącz w gry w trakcie publicznych testów obciążeniowych, aby zyskać premię +50% do doświadczenia!