Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2022, 09:07

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

World War 3 dostępne za darmo - twórcy zapraszają na weekendowy test

W World War 3 przez ograniczony czas można zagrać za darmo. Twórcy testują obciążenie, jakiemu zostaną poddane serwery w momencie przejścia gry do etapu otwartej bety.

W SKRÓCIE:
  1. W World War 3 od 3 do 7 lutego trwają publiczne testy obciążeniowe.
  2. Gracze mogą w tym czasie za darmo wypróbować produkcję, do której normalnie dostęp mają tylko użytkownicy z Pakietem Zamkniętej Bety.
  3. W podzięce za udziału w testach twórcy podarują graczom wyjątkowy hełm.

W World War 3, sieciowej strzelance od studia The Farm 51, trwają publiczne testy obciążeniowe. W związku z tym gracze otrzymali darmowy dostęp do zwykle zamkniętej bety gry. W testach można brać udział od wczoraj. Potrwają one do 7 lutego do godziny 13:00.

Jak dołączyć do testów?

W zakładce wydarzeń powiązanych z World War 3 twórcy udostępnili krótki wpis. Czytamy w nim, że wzięcie udziału w testach to nic trudnego. Aby dołączyć do zabawy, należy:

  1. pobrać World War 3 z MY.GAMES lub poprosić o dostęp do publicznego testu obciążeniowego na Steamie;
  2. jeśli zdecydujecie się na ściągnięcie gry ze sklepu MY.GAMES, aby przetestować produkcję będzie musieli również założyć konto na tej platformie. Na Steamie ten krok macie od razu z głowy;
  3. po pobraniu gry, założeniu konta lub otrzymaniu dostępu do publicznego testu możecie ruszyć na pole bitwy. Bezpłatnym dostępem do World War 3 można się cieszyć do 7 lutego do godziny 13:00, kiedy to twórcy zakończą testy.

Twórcy oferują również upominek w podzięce za udział w publicznych testach obciążeniowych. Wszyscy gracze, który zalogują się w tym czasie do gry, otrzymają specjalny hełm.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby grać dalej

Darmowy dostęp do gry jest ograniczony czasowo, ale wcale nie oznacza to, że po zakończeniu otwartych testów w World War 3 będą mogli zagrać jedynie wybrańcy.

Na karcie gry na Steamie znaleźć można Pakiet Zamkniętej Bety, który umożliwia zainteresowanym kontynuowanie rozgrywki. Aktualny koszt dołączenia do zamkniętych testów to 53,99 zł.

Jeśli w związku z wieloma premierami, jakie przyniesie luty, nie widzi się Wam kolejny wydatek, to równie dobrze możecie poczekać do przejścia gry na model free-to-play. Jak mówią twórcy, nastąpi to w marcu tego roku.

Data premiery pełnej wersji World War 3 wciąż nie została podana, choć po otwarciu gry na większą publiczność możemy spodziewać się, że nastąpi ona raczej prędzej niż później.