Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2014, 10:40

autor: luckie

World of Warcraft – patch 6.0.2 dostępny od jutra

15 października gra World of Warcraft otrzyma aktualizację 6.0.2, zatytułowaną The Iron Tide. Patch wprowadzi misje stanowiące prolog do fabuły dodatku Warlords of Draenor, który pojawi się 13 listopada. Ponadto łatka zawierać ma zmiany w mechanice rozgrywki, rozwoju postaci i wiele innych.

World of Warcraft: Warlords of Deaenor poprzedzi aktualizacja The Iron Tide - World of Warcraft – patch 6.0.2 dostępny od jutra - wiadomość - 2014-10-14
World of Warcraft: Warlords of Deaenor poprzedzi aktualizacja The Iron Tide

Jutro, tj. 15 października, World of Warcraft otrzyma aktualizację z numerem 6.0.2, zatytułoną The Iron Tide. Ma ona stanowić bezpośredni prolog do wydarzeń przedstawionych w dodatku Warlords of Draenor, który zadebiutuje za miesiąc – 13 listopada. Od jutra gracze będą mogli brać udział w globalnym wydarzeniu – Iron Horde Incursion, czyli inwazji Żelaznej Hordy na Azeroth. Przeciw wspólnemu wrogowi wyruszą zarówno członkowie Przymierza, jak i Hordy. Trafią oni do krainy Blasted Lands, gdzie zmierzą się z orkowym generałem Gar'makiem Bladetwistem. Pokonanie wrogiego wodza okaże się jedynie preludium do wojny, bowiem aby zapewnić Azeroth bezpieczeństwo, konieczne będzie przeniesienie walki na terytorium przeciwnika, do krainy Draenor – a tego dokonamy już po premierze Warlords of Draenor.

Oprócz nowych misji fabularnych, łatka wprowadzi mnóstwo modyfikacji w obrębie mechaniki rozgrywki i umiejętności poszczególnych klas postaci. Dużym usprawnieniom ulegnie Dziennik zadań, który zostanie scalony z mapą świata oraz slotami na przedmioty fabularne. Ponadto bohaterowie otrzymają nowe, ładniejsze modele i animacje. Patch 6.0.2. zwolni także imiona nieaktywnych postaci, tzn. takich, na które nie logowano się od 13 listopada 2008 roku. Szczegółowy opis zmian w znajdziecie w tym oraz tym miejscu.

World of Warcraft: Warlords of Draenor to piąte rozszerzenie do jednej z najpopularniejszej produkcji MMORPG, stworzonej przez studio Blizzard Entertainment. Już wkrótce wzbogaci ono świat gry o kolejną krainę oraz zwiększy limit doświadczenia bohaterów do 100 poziomu. W przyszłości pojawiać się mają kolejne dodatki do WoWa, w tempie mniej więcej jednego rocznie.

  1. Test wersji beta gry Warlords of Draenor - zbudowaliśmy własny garnizon w World of Warcraft
  2. Oficjalna strona internetowa gry World of Warcraft: Warlords of Draenor