Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2012, 08:20

autor: Adrian Werner

World of Warcraft: Mists of Pandaria - rozdajemy klucze do beta testów

Przygotowaliśmy niemałą gratkę dla fanów World of Warcraft. W naszej najnowszej promocji rozdajemy 200 kluczy umożliwiających wzięcie udziału w beta testach dodatku World of Warcraft: Mists of Pandaria.

World of Warcraft: Mists of Pandaria - rozdajemy klucze do beta testów - ilustracja #1
Kung Fu Panda w wersji Warcraft.

Pomimo ośmiu lat na karku World of Warcraft pozostaje liderem wśród gier MMORPG opartych na systemie abonamentowym. Nic dziwnego zatem, że najnowszy dodatek, czyli World of Warcraft: Mists of Pandaria, jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku. W ramach naszej najnowszej promocji, dwustu czytelników będzie mogło wypróbować rozszerzenie przed premierą, dzięki kluczom zapewniającym dostęp do beta testów.

Żeby zapewnić sobie miejsce w becie World of Warcraft: Mists of Pandaria, wystarczy zajrzeć na stronę promocyjną:

  1. Rozdajemy 200 kluczy do beta testów gry World of Warcraft: Mists of Pandaria

Tam znajdziecie wszystkie potrzebne instrukcje oraz regulamin. Promocja przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych czytelników z potwierdzonym adresem e-mail. Warto dodać, że do skorzystania z klucza nie jest wymagane posiadanie wcześniejszych wersji gry. Zainteresowanym doradzamy pośpiech, gdyż posiadane przez nas dwieście kluczy bez wątpienia rozejdzie się w tempie błyskawicznym.

World of Warcraft: Mists of Pandaria ukaże się 25 września w trzech wersjach. Wydanie standardowe zawierać ma sam dodatek i kosztować 34,99 euro (ok. 145 zł). Z kolei nabywcy cyfrowej wersji deluxe za cenę 49,99 euro (ok. 220 zł) zyskają nowego wierzchowca stylizowanego na uniwersum Pandarenów (Imperial Quilen), dodatkowy znak i akcent na sztandar w Diablo III oraz dwa portrety (Hordy i Sojuszu) do StarCrafta II. Dla największych fanów przygotowano Edycję Kolekcjonerską Mists of Pandaria, która oprócz wszystkich wymienionych powyżej bonusów zaoferuje cyfrową maskotkę Lucky Quilen Cub, album z grafikami, płytę ze ścieżką dźwiękową, podkładkę pod mysz oraz film o powstawaniu tytułu na DVD i Blu-Ray. Niestety, wciąż nie wiemy, ile przyjdzie nam zapłacić za wszystkie te atrakcje.

Przedsprzedaż World of Warcraft: Mists of Pandaria w wersji pudełkowej prowadzi także Sklep GRY-OnLine, gdzie dodatek można nabyć za 119,90 zł.

World of Warcraft: Mists of Pandaria to czwarty dodatek do najpopularniejszej abonamentowej gry MMORPG. Główną atrakcją rozszerzenia będzie możliwość zwiedzania tytułowego nowego kontynent oraz zagrania rasą człekokształtnych pand. Pojawi się również dodatkowa klasa, w postaci specjalizującego się w walce wręcz mnicha, a limit rozwoju bohatera podniesiony zostanie do poziomu 90.

Ostatnia aktualizacja: 2012-08-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.