Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2012, 09:20

autor: Sarge

World of Warcraft: Mists of Pandaria - pet i mount w Edycji Kolekcjonerskiej?

Wygląda na to, że w skład Edycji Kolekcjonerskiej gry World of Warcraft: Mists of Pandaria wejdzie nowy pet oraz mount. Firma Blizzard udostępniła zrzuty ekranowe prezentujące te dodatki w środowisku nadchodzącego rozszerzenia.

Firma Blizzard Entertainment umieściła na Facebooku zdjęcia przedstawiające peta i mounta w grze World of Warcraft: Mists of Pandaria. Stworzenia najwyraźniej wejdą w skład Edycji Kolekcjonerskiej tego tytułu.

Pod wspomnianymi zrzutami ekranowymi dostępnymi na Facebooku można znaleźć następujący wpis: „Opowieści o ich istnieniu mogą wkrótce urzeczywistnić się w Mists of Pandaria”. Z kolei na forum MMO Champion pojawiła się wzmianka, że ujawnione stworzenia wejdą w skład Edycji Kolekcjonerskiej nadchodzącego dodatku World of Warcraft: Mists of Pandaria.

World of Warcraft: Mists of Pandaria - pet i mount w Edycji Kolekcjonerskiej? - ilustracja #1
Imperial Quilen oraz Lucky Quilen Cub prawdopodobnie wejdą w skład Edycji Kolekcjonerskiej

Mount Imperial Quilen oraz pet Lucky Quilen Cub to tylko jedne z potencjalnych atrakcji Edycji Kolekcjonerskiej. Firma Blizzard Entertainment wciąż nie potwierdziła jej zawartości, więc nie możemy być pewni, co wejdzie w jej skład.

World of Warcraft: Mists of Pandaria to czwarty dodatek do najpopularniejszej gry MMORPG na pecetach, który na rynku powinien zadebiutować jeszcze w tym roku. Wśród największych fanów wzbudza on pewne kontrowersje – obok pochlebnych opinii nie brakuje negatywnych komentarzy krytykujących klimat nadchodzącego rozszerzenia i nową rasę (Pandareni swoim wyglądem przypominają niedźwiedzie panda).

World of Warcraft: Mists of Pandaria - pet i mount w Edycji Kolekcjonerskiej? - ilustracja #2
Lucky Quilen Cub
World of Warcraft: Mists of Pandaria - pet i mount w Edycji Kolekcjonerskiej? - ilustracja #3
Imperial Quilen