Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2019, 20:05

autor: "Vergil"

World of Warcraft – darmowy awans na 100 poziom z okazji urodzin gry

Z okazji piętnastych urodzin gry World of Warcraft firma Blizzard Entertainment przygotowała dla graczy prezent w postaci darmowego awansu na setny poziom doświadczenia. Czas na odbiór owego podarunku jest jednak ograniczony.

Firma Blizzard Entertainment świętuje piętnaste urodziny swojej flagowej produkcji, czyli MMORPG-a pod tytułem World of Warcraft. Z tej okazji deweloperzy przygotowali podarunek dla graczy w postaci darmowego awansu postaci na setny poziom doświadczenia, mający zachęcić ich do powrotu do świata Azeroth. Z odbiorem owego prezentu warto się pospieszyć (choć nie aż tak bardzo...), gdyż mamy na to czas do 31 października 2019 roku.

Aby tego dokonać, należy uruchomić aplikację Battle.net i przejść do sekcji „Podarunki”, znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu (obok BattleTagu). Następnie wystarczy kliknąć w przycisk „Dodaj” i czekać na wyświetlenie powiadomienia o pomyślnym zakończeniu całej operacji. Warto dodać, że omawiany prezent otrzymają wyłącznie gracze mający w swojej bibliotece WoW-a, którzy nie posiadają aktywnego abonamentu.

Jeszcze chwila i kultowy WoW stanie się pełnoletni. - World of Warcraft – darmowy awans na 100 poziom z okazji urodzin gry - wiadomość - 2019-08-13
Jeszcze chwila i kultowy WoW stanie się pełnoletni.

Należy jeszcze przypomnieć, że Blizzard Entertainment w inny sposób świętuje okrągłą rocznicę istnienia gry World of Warcraft. 27 sierpnia odbędzie się bowiem premiera World of Warcraft: Classic, którego wymagania sprzętowe czekają pod tym adresem. Z tej okazji deweloperzy uruchomili również specjalne forum, za pośrednictwem którego można odnaleźć swoich starych znajomych, a także umożliwili rezerwację nicków. Więcej na ten temat czeka na Was w naszej wcześniejszej wiadomości.

  1. Oficjalna strona internetowa gry World of Warcraft
  2. Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga