Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 23 listopada 2018, 21:25

World of Tanks: Mercenaries dostanie tryb RTS

Legenda komiksów rysuje nowych najemników do Mercenaries.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Gorący listopad w World of Tanks: Mercenaries! Nadchodzi zupełnie nowy tryb gry, który doda element strategiczne i świeże spojrzenie na pole bitwy. W grze pojawiają się również nowi najemnicy zaprojektowani przez kolektyw ARTtitude Bretta Parsona oraz zniżki z okazji czarnego piątku i cyber poniedziałku.

Fani strategii czasu rzeczywistego będą mogli spróbować nowgo trybu - Commander Mode. Będzie on dostępny już od 30 listopada aż do 9 grudnia i w nim pokierujemy oddziałem dziewięciu czołgów w widoku z lotu ptaka. Będziemy mogli wydawać polecenia każdej jednostce z osobna, aby szykować zasadzki lub grupować je w zmasowanych atakach. W każdym momencie możemy samemu pokierować wybranym czołgiem wraz z pięcioma innymi graczami. Naszym celem będzie pokonanie przeciwnego dowódcy. Twórcy gry z Wargaming West współpracowali ramię w ramię ze społecznością, aby stworzyć coś intuicyjnego, ciekawego i ekscytującego.

Do Mercenaries dołącza również trójka nowych najemników. Narysowani przez kolektyw artystyczny ARTtitude Bretta Parsona znanego z prac nad Tank Girl i New Romancer. Artysta w swych dziełach tworzy wspaniałe światy oraz wyraziste postacie pełne kolorytu. Nowi najemnicy narysowani jego ręką są idealnym dopełnieniem World of Tanks: Mercenaries. Nowe postacie (T.A.N.K., Beach Party i banana Buster) dostępne są w grze od teraz do 11 grudnia.

Wszyscy chcący zaoszczędzić podczas czarnego piątku czy cyber poniedziałku będą mieli ku temu doskonała okazję, gdyż zniżki sięgają nawet -75%. Pełny przegląd ofert - https://console.worldoftanks.com/news/back-in-black

Do szerokiego wachlarza czołgów w World of Tanks: Mercenaries dołącza francuski Audace AMX Canon d’assaut 105. To istny demon szybkości o niskim profilu i mocnym dziale. Dostępny będzie już od 27 listopada. Warto również prześledzić rozwój World of Tanks: Mercenaries na konsolach od momentu pojawienia się gry do chwili obecnej. Na infografice dokładnie widać jaką drogę ten tytuł przeszedł, a cały czas jest rozwijany o nowe elementy ku zadowoleniu graczy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

World of Tanks: Mercenaries

World of Tanks: Mercenaries