Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 listopada 2018, 00:55

autor: Czarny Wilk

Tydzień Cyber Monday w Amazon.de - dzień 6. Niskie ceny odnowionych PlayStation 4

Black Friday się skończył, ale to jeszcze nie koniec promocji w niemieckim oddziale Amazonu. W sobotę przecenione zostały odnowione i certyfikowane modele konsol PlayStation 4 Slim i PlayStation 4 Pro.

Choć czarny piątek za nami, tydzień ofert Cyber Monday wciąż trwa i również w sobotę pojawiły się nowe promocje. Tym razem ciekawych obniżek jest zdecydowanie mniej niż w poprzednie dni, choć uwagę zwracają promocyjne ceny odnowionych przez producenta i certyfikowanych modeli PlayStation 4 - „slimkę” kupimy już za niecałe 900 zł, a za PlayStation 4 Pro zapłacimy około 1340 zł.

Tak tanich PS4 w trakcie czarnego piątku nie było. - Tydzień Cyber Monday w Amazon.de - dzień 6. Niskie ceny odnowionych PlayStation 4 - wiadomość - 2018-11-24
Tak tanich PS4 w trakcie czarnego piątku nie było.

Promocje będą się zmieniać co 24 godziny. Na GRYOnline.pl będziemy informować Was o najbardziej atrakcyjnych zniżkach. W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty wysyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Oferty dnia na sobotę 24 listopada

Oprócz wypisanych poniżej ofert, trwa również specjalna akcja dla firm, które zdecydują się założyć darmowe konto Amazon Business, oferujące szereg udogodnień i ułatwień dla biznesu (m.in. możliwość zarządzania zamówieniami pracowników oraz zaawansowane możliwości monitorowania wydatków przedsiębiorstwa). Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować w Amazon Business, w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta otrzymają specjalny kod dający 50% zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro. Więcej o Amazon Business można się dowiedzieć tutaj, rejestracji dokonać można natomiast pod tym adresem. Zasady promocji dostępne są tutaj.

Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:

Konsole

  1. Konsola PlayStation 4 Pro 1TB (model odnowiony przez producenta i certyfikowany) + gra Spider-Man – 310,07 euro (ok. 1340 zł)
  2. Konsola PlayStation 4 Slim 1TB (model odnowiony przez producenta i certyfikowany) – 205,69 euro (ok. 889 zł)
  3. Konsola PlayStation 4 Slim 500GB (model odnowiony przez producenta i certyfikowany) + gra Spider-Man – 205,69 euro (ok. 889 zł)

Telewizory

  1. Telewizor 39 cali Hisense H39AE5000 – 227,38 euro (ok. 982 zł)
  2. Telewizor 43 cali Hisense H65AE6000 – 310,07 euro (ok. 1340 zł)

Czytniki e-booków

  1. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite (wersja bez reklam) – 103,35 euro (ok. 446 zł)
  2. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite (wersja bez reklam) ze skórzaną obudową i ładowarką – 149,84 euro (ok. 647 zł)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.