Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 29 marca 2018, 13:32

World of Ducks i Kosmiczne Okręty

Nowe tryby gry w World of Warships and World of Tanks Blitz.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Jakkolwiek obecne tryby gry są świetne, zawsze szukamy różnorodności w naszych tytułach. Tym samym w World of Tanks Blitz od jutra do 5 kwietnia pokierujesz miltarnymi, gumowymi kaczkami strzelającymi bąbelkami i torpedami rekinowymi.

W World of Warships od dziś do 29 kwietnia wychodzimy poza historyczne bitwy morskie i przensoimy się w kosmos! W nowym trybie Kosmiczne Okręty dotrzemy do ostatecznej granicy ludzkości w 9 nowych, okrętach kosmicznych X poziomu. Okrety kosmiczne są dostępne dla każdego gracza, który osiagnał 12 poziom rozwoju i ma okręty przynajmniej 6 poziomu. Aby przenieść się w kosmos należy najpierw wykonać specjalną misję… Dowiedz się więcej o nowym trybie http://spacewarships.com, obejrzyj zwiastun https://www.youtube.com/watch?v=sH2EhWpwAG4&feature=youtu.be i pamiętaj – w kosmosie nikt nie usłyszy jak krzyczysz “Action stations!”

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.