Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 grudnia 2020, 14:33

autor: EnVakker

Wonder Woman 1984 będzie hitem - sugerują pierwsze recenzje

Grupa krytyków miała szansę obejrzeć Wonder Woman 1984 przedpremierowo i podzieliła się swoimi odczuciami.

Premiera wyczekiwanej Wonder Woman 1984 (reż. Patty Jenkins) zbliża się wielkimi krokami. Ponieważ w amerykańskich kinach i na HBO Max film z Gal Gadot w roli głównej zadebiutuje już 25 grudnia, producenci zorganizowali specjalny pokaz filmu w kinie IMAX, na który zaproszono czołowych krytyków filmowych. Z ich relacji wynika, że Wonder Woman 1984 to prawdziwa bomba.

Wonder Woman 1984 będzie hitem - sugerują pierwsze recenzje - ilustracja #1
Gal Gadot w Wonder Woman 1984

Steven Weintraub:

Wczoraj widziałem #WonderWoman1984 w kinie IMAX. To mój pierwszy raz w kinie od początku pandemii. Nieważne jaki sprzęt masz w domu, nic nie zastąpi magii ogromnego ekranu IMAX.

Brandon Davis:

Patty Jenkins naprawdę zrobiła film ejtisowy (utrzymany w stylu lat 80., przyp. tłum.) w każdym calu, bardzo wyjątkowy z dzisiejszej perspektywy. Sprawia wrażenie zarówno większego od pierwszej WW, jak i lepiej pomyślanego.

Dorian Parks:

Zakochałem się w pierwszym filmie i mogę z całą pewością powiedzieć, że sequel osiąga we wszystkim zupełnie nowy poziom. Pedro Pascal i Kristen Wiig oszałamiają jako Maxwell Lord i Cheetah.

Pozwólcie Patty Jenkins przejąć kontrolę nad całym DCEU!

Eric Eisenberg:

Ważne wieści: Wonder Woman 1984 jest fantastyczna! Historia jest niesamowicie napisana i ma świetne przesłanie w sam raz na dzisiejsze czasy; skrywa mnóstwo niespodzianek; przy postaciach Cheetaha i Maxa Lorda wykonano kawał porządnej roboty (Wiig i Pascal są genialni w swoich rolach). Czekajcie ze zniecierpliwieniem, bo to naprawdę coś.

Jeśli zastanawiacie się, co z polską premierą Wonder Woman 1984, to niestety nie mamy zbyt dobrych wieści. Warner Bros. celuje w Polsce w dystrybucję wyłącznie kinową, jako że platforma HBO Max nie jest u nas dostępna. Wszystko zależy więc od sytuacji pandemicznej i raczej nie ma co liczyć, że zobaczymy film na Święta – zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, kina pozostaną w Polsce zamknięte do 27 grudnia.