Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 grudnia 2020, 14:30

Zrób świątecznego screena i zgarnij sprzęt od SPC Gear!

Kto u Was zostawia prezenty pod choinką? Aniołek, Gwiazdka, czy Dziadek Mróz? W tym roku paczkę dla Was może przynieść.. SPC Gear! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.

Z okazji zbliżających się Świąt, razem z marką SPC Gear przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zdobycia są wyjątkowe nagrody sprzętowe. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zagrać w swoja ulubioną grę i uchwycić zrzutem z ekranu klimat nadchodzących świąt. W zabawie liczy się kreatywność, bowiem znalezienie świątecznego pierwiastka w wielu tytułach może stanowić nie lada wyzwanie. Jest o co walczyć, ponieważ w konkursie nagrodzimy aż pięć osób, które otrzymają świąteczny prezent.

Zrób świątecznego screena i zgarnij sprzęt od SPC Gear! - ilustracja #1
Nagrodami w konkursie są miedzy innymi fotele gamingowe SPC Gear, a także myszki, klawiatury i podkładki

Szczegółowe zasady konkursu

Konkurs trwa od 7 do 17 grudnia 2020 roku. Dokładny regulamin znajdziecie na stronie konkursowej jednakże poniżej zamieszczamy krótką instrukcję jak możecie zgłosić swoją pracę:

  1. Aby zgłosić pracę, należy posiadać konto w serwisie GRY-OnLine. Darmowe konto możesz założyć tutaj.
  2. Zagraj w dowolną grę i znajdź lub wykreuj w niej świąteczny pierwiastek. Może to być lokacja, mapa, postać, easter egg, trofeum, znajdźka, bądź cokolwiek innego, nawiązującego do zbliżających się świąt (regulamin konkursu znajdziesz tutaj).
  3. Świąteczny klimat uchwyć na zrzucie ekranu. Na screenie, za pomocą dowolnego programu graficznego umieść swój nick z GRY-OnLine.
  4. Plik graficzny zatytułowany Twoim Nickiem z GRY-OnLine prześlij na maila [email protected]l w temacie wpisując „Konkurs SPC Gear”, a w treści wiadomości swój nick z GRY-OnLine.
  5. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).

 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z regulaminem znajdziecie na stronie: https://spcxmas.gry-online.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 grudnia 2020 włącznie. Powodzenia!