Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2019, 13:10

autor: Froozyy

Wolfenstein: Youngblood i Control w najnowszej ofercie Nvidii

Zbliża się zapowiedź najnowszych kart graficznych od Nvidii. Według przecieków z tej okazji firma szykuje darmową paczkę gier dla tych, którzy zakupią najnowszą kartę z serii Super.

Posiadacze najnowszych kart GeForce będą mogli cieszyć się piękną rozgrywką. - Wolfenstein: Youngblood i Control w najnowszej ofercie Nvidii - wiadomość - 2019-06-29
Posiadacze najnowszych kart GeForce będą mogli cieszyć się piękną rozgrywką.

Prezentacja najnowszych kart graficznych GeForce Super stworzonych przez Nvidię odbędzie się już 2 lipca. Według najnowszych przecieków od 9 lipca każdy kto zakupi nową kartę z serii Super otrzyma dwie darmowe gry. Taki pakiet zawierający gry Wolfenstein: Youngblood oraz Control będzie nazywać się „Super Fast. Supernatural”. Jednak, aby móc cieszyć się z najnowszych produkcji trzeba będzie poczekać na ich premiery, które odbędą się już niebawem.

Wolfenstein: Youngblood to stworza przez MachineGames poboczna odsłona cyklu Wolfenstein. Grę będzie można przejść w trybie kooperacji. Produkcja skorzysta z dobrodziejstw oferowanych przez Nvidię takich jak śledzenie promieni w czasie rzeczywistym oraz adaptacyjne cieniowanie. Data premiery planowana jest na 26 lipca 2019 roku. Gra ma ukazać się na PC, oraz konsolach PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Również Control, trzecioosobowa strzelanka sience fiction, od studia Remedy skorzysta z technik śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Grywalne demo zaprezentowane podczas tegorocznych targów E3 działało w stabilnych 60 klatkach na sekundę, nawet przy włączonym Nvidia RTX. Control ukaże się 27 sierpnia na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.