Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 8 listopada 2022, 08:55

autor: Adam Adamczyk

We Władcę Pierścieni z taką grafiką chciałoby się zagrać już teraz [Aktualizacja]

Fanowski remake gry Władca Pierścieni: Podbój wygląda wspaniale. Widoki na zapisie rozgrywki robią wielkie wrażenie.

Źrodło fot. YouTube | Digital Dreams
i

Aktualizacja:

Autorzy, czyli ludzie z grupy Team White Council, udzielili nam zgody na hostowanie mirrora gry na naszym FTP.

  1. Conquest: Reimagined – pobierz grę z naszego FTP

Poprzednia wiadomość:

Gier z uniwersum Władcy Pierścieni wyszło sporo i trudno wskazać tę najlepszą, ponieważ zdania graczy na ten temat są podzielone. Wielu z nich bardzo miło wspomina Władcę Pierścieni: Podbój z roku 2009, który cechował się satysfakcjonującym gameplayem i przyjemną dla oka oprawą graficzną. Jak się okazuje, ta gra akcji może wyglądać jeszcze lepiej. Udowadnia to fanowski remake tworzony na silniku Unreal Engine 5.

To wyglada przepięknie!

Projekt nosi nazwę Lord of the Rings: Conquest: Reimagined. Na powyższym filmie możecie zobaczyć, jak prezentuje się gameplay na komputerze z kartą graficzną RTX 4090. Widoki i liczba detali robią olbrzymie wrażenie. Rozgrywka skupia się co prawda głównie na eksploracji i podziwianiu widoków, ale to wystarczyło, aby pod filmem znalało się sporo komentarzy pełnych pochwał.

Miałem ciarki przez cały czas! Potrzebujemy takiej gry single player!

WOW! To niesamowite, jak ta gra wygląda

Nieco bardziej pohamowany w swej opinii był Jiker, szef naszego newsroomu, który powiedział wprost, że to „nie wygląda jak te wszystkie chały na UE5”. Zgadzam się z tym i choć pod względem oprawy graficznej rozgrywka zrobiła na mnie spore wrażenie, to muszę przyznać, że animacje postaci niezależnych wyglądają jeszcze za mało naturalnie.

Trzeba jednak zaznaczyć, że Conquest: Reimagined to projekt tworzony przez fanów, a nie przez wielkie i doświadczone studio deweloperskie. Jeżeli chcecie osobiście sprawdzić. jak wygląda ta gra, możecie już pobrać demo.

Conquest: Reimagined to fanowski remake singleplayer / co-op oryginalnej gry The Lord of the Rings: Conquest, przeniesiony na Unreal Engine 5. Zespół pracujący nad tym projektem dokłada wszelkich starań, aby pozostać wiernym zarówno oryginalnej grze, jak i filmom. Conquest: Reimagined jest niekomercyjnym projektem fanowskim, znajdującym się obecnie w fazie rozwoju. Wszystkie prawa należą do właścicieli – brzmi opis gry w serwisie Mod DB.

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuję się zawodowo od 2013 roku i przez większość tego czasu współpracowałem z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuję się od dziecka, dlatego z czasem postanowiłem połączyć jedną z moich pasji z pracą. Tak w 2021 roku udało mi się dołączyć do Gry-Online.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuję się także informacjami stricte techowymi. Poza pracą interesuję się grą na gitarze, komponowaniem muzyki i sportami siłowymi.

więcej